Results from Tallinn International 2007 - Junior I Standard 25 ноември 2007 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
Научи повече как да advertise your product при нас

Tallinn International 2007
Естония - Tallinn 24 ноември 2007 г.

Junior I Standard 25 ноември 2007 г.

Финал

1  Rafael Aleksanjan & Mariann Smolski Естония
2  Boris Basin & Nadezhda Novikova Русия
3  Arturs Freimanis & Liza Hincenberga Латвия
4  Armand Fazullin & Marit Mets Естония
5  Aleksandrs Aniscenko & Anna Andreicuka Латвия
6  Vladislav Robatsenko & Emilia Bogdanova Естония
7  Avo Kullamaa & Maria Sutt Естония
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

8  Vladimirs Kozevnikovs & Signe Lazdane Латвия
9  Daniel Artur Kolosin & Alexandra Elert Германия
10  Nikita Tabachkov & Ekaterina Kostochkina Русия
11  Voldemars Jurevics & Agate Labalaika Латвия
12  Ivan Ilin & Sveta Sokolova Русия

Четвъртфинал

13  Nikolay Chernov & Elizaveta Grigoreva Русия
13  Mindaugas Strazdas & Rusne Glinskyte Литва
15  Krists Ciapas & Sarlote Jakse Латвия
16  Mark Basaloga & Liisa Butel Естония
17  Roberts Zageris & Evita Brilte Латвия
18  Sander Häkkinen & Elizaveta Semjonova Естония
18  Rando Jurgens & Maria Abel Естония
18  Matiss Timofejevs & Paula Makarova-makaronoka Латвия
21  Alan Lilleoja & Elina Magomedova Естония
21  Gabriel Opris & Katrin Vain Естония
23  Evgeniy Sergeev & Aleksandra Galkina Русия
24  Kaspar Mätas & Jaana Lesment Естония

2-ри кръг (топ 42)

25  Enar Kirikal & Stella Raudsepp Естония
26  Mark Korotin & Valeria Pakk Естония
27  Ranno Aigro & Carmen Kreinin Естония
27  Madis Hiiet & Johanna Nirk Естония
29  Aleks Herbert Rivik & Sarah Lainemäe Естония
29  Rain Vares & Jane Kikojan Естония
31  Krisjanis Brizga & Olga Ladugina Латвия
32  Karl Jogi & Birgit Vilks Естония
32  Nikita Sazhin & Anastasia Lapina Русия
34  Artem Bolotnikov & Anastasiya Koveza Естония
34  Mait Roomus & Anabel Aunver Естония
36  Andris Patmalnieks & Monta Skirpa Латвия
37  Ander Hindremäe & Keili Kase Естония
37  Sander Kartau & Ramisa Priimagi Естония
39  Karl Kristian Alasi & Elis Niinberg Естония
39  Ergo Lükk & Rutt Metusala Естония
41  Ivan Borisov & Yuliya Slinchenko Русия
42  Lev Burlaka & Natalia Galaganova Естония

1-ви кръг (топ 58)

43  Margo Asten & Mona Kattel Естония
43  Roman Zakopaev & Ekaterina Gaevskaya Русия
45  Pavel Melentyev & Vera Shestakova Естония
45  Maxim Starovoytov & Elizaveta Korobeynikova Русия
47  Mihkelerik Peegel & Helerin Adelbert Естония
48  Arnold Poznahirko & Karolin Madsen Естония
49  Erik Luts & Astrit Vanaveski Естония
50  Anton Blinkov & Natalia Hitrova Естония
50  Geirjoonas Loit & Andrea Laanemets Естония
50  Aleksander Polozov & Elizaveta Lukyanova Русия
53  Roman Lazhinskiy & Anastasia Gabysheva Естония
54  Alan Laheb & Kaisa Lepik Естония
55  Daniil Ovchar & Olga Prokhorenko Естония
56  Vladislav Misulovin & Anastasia Semenova Естония
57  Ivan Antonov & Svetlana Vasileva Русия
57  Nikita Ivanchenko & Darya Shestakova Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}