Results from Tallinn International Open Cup 2008 - Junior I Standard 30 ноември 2008 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Tallinn International Open Cup 2008
Естония - Tallinn 29 ноември 2008 г.

Junior I Standard 30 ноември 2008 г.

Финал

1  Vadim Likhovtsev & Alina Epeykina Русия
2  Nils Jugans & Juliana Gordimova Латвия
3  Nikolay Chernov & Elizaveta Korobeynikova Русия
4  Vadim Maslov & Yana Cherepanova Русия
5  Vadims Kuznecovs & Albina Dzalagonija Латвия
6  Karls Aniscenko & Paula Kukute Латвия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Oliver Kips & Kristina Morozjuk Естония
8  Oskars Karklins & Elina Muceniece Латвия
9  Edgar Panov & Elina Lebjodkina Естония
10  Ranno Aigro & Carmen Kreinin Естония
11  Kaspars Ivanovs & Jelizaveta Jermilova Латвия
12  Karl-Heinz Palm & Annabel Lillo Естония

Четвъртфинал

13  Madis Abel & Alina Tamuljonok Естония
13  Kaspar Mätas & Natalia Hitrova Естония
15  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Русия
16  Stefan Velberg & Greta Korju Естония
17  Stanislav Vares & Julia Tepljasina Естония
18  Ivan Ilin & Sveta Sokolova Русия
19  Natans Katkovskis & Jelizaveta Manija Латвия
20  Kristo Hokkonen & Katri Karindi Естония
20  Vladimir Rotan & Daria Sherstoboeva Русия
22  Ilya Egorov & Natalya Zavarzina Русия
22  Arturs-karols Junelis & Elina Латвия
24  Maxim Starovoytov & Evgeniya Florinskaya Русия

2-ри кръг (топ 48)

25  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Естония
26  Margo Asten & Mona Kattel Естония
26  Andrey Davydik & Jeva Skarlet Естония
28  Mark Basaloga & Kaisa Lepik Естония
28  Sander Üksti & Meeritriin Tomson Естония
30  Kristers Zuika & Endija Zuika Латвия
31  Karl Kristian Alasi & Elis Niinberg Естония
31  Rodion Li & Nelli Kiselevskaya Русия
33  Mario Saunpere & Lisa Marie Vali Естония
33  Roman Savchenkov & Anastasiya Kislyakova Русия
33  Vladimirs Volozaninovs & Estere Beatrise Klapere Латвия
36  Martin Maskin & Mirell Molder Естония
37  Stefan Korjus & Valeria Semjonova Естония
37  Nikolai Solujazikov & Sofia Kipjatkova Естония
39  Karl-gustav Hanikat & Zanna Dronina Естония
39  Ilari Kauppinen & Mirella Jalonen Финландия
39  Vladislav Kurganskiy & Svetlana Vasileva Русия
39  Sander Seppik & Kelly Muurisepp Естония
43  Ivan Antonov & Mariya Boykova Русия
44  Lev Burlaka & Natalia Galaganova Естония
44  Arthur Niin & Alina Vesselova Естония
46  Karl Mols & Keiti Djakonov Естония
46  Ragner Tallermaa & Getter Gilden Естония
48  Sander Kütisaar & Annela Pajumets Естония

1-ви кръг (топ 75)

49  Ander Hindremäe & Keili Kase Естония
50  Vladislav Vodopyanov & Viktoriya Sverdlikova Русия
50  Maksim Yushkevich & Slavyana Melnik Беларус
52  Rain Vares & Katriin Mägi Естония
53  Janis Levinskis & Zaklina Sola Латвия
53  Kert Kevin Lissmann & Laura Smolski Естония
55  Alain Ameljushenko & Kaari Kink Естония
56  Eduard Jakovlev & Cecilia Eero Естония
57  Genert Allikmaa & Loore Pihlas Естония
58  Jevgeni Avramtsuk & Helen Hendrikson Естония
59  Andero Heinola & Laura Ernits Естония
59  Joosep Moor & Johanna Maria Vilgats Естония
61  Raivis Grandovskis & Elizabete Aispure Латвия
61  Daniel Russ & Kati Karolin Prangli Естония
61  Johannes Saaristo & Mila Nikanto Естония
64  Hugo Gustafsson & Paulina Andersson Швеция
64  Denis Rastrogujev & Diana Snagovskaja Естония
64  Christopher Voolaid & Regina Perzinski Естония
67  Janis Kalkis & Sanda Igaune Латвия
67  Marten Niinepuu & Jane Toiger Естония
67  Joonatan Poolma & Marianne Kosenkranius Естония
70  Karlgregori Kadatski & Ehti Annus Естония
71  Christer Lohk & Kaisa Josu Естония
72  Martin Trudnikov & Marianne Äkke Естония
73  Nikita Shindarev & Veronika Klyueva Русия
74  Andres Kolbassov & Anna Pereskokova Естония
74  Anton Masljakevits & Evelin-liis Suvi Естония
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}