Results from Tallinn International Open Cup 2010 - Junior I Latin 27 ноември 2010 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

Tallinn International Open Cup 2010
Естония - Tallinn 26 ноември 2010 г.

Junior I Latin 27 ноември 2010 г.

Финал

1  Georg Gritsai & Jekaterina Blinkova Естония
2  Everts Gulbis & Elina Kalvane Латвия
3  Kaspar Kolk & Sofia Savenko Естония
4  Andrey Gerasimov & Aleksandra Basharova Русия
5  Sergey Polyakov & Vasilisa Ikonnikova Русия
6  Mikhail Nikitin & Diana Markova Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  [21] Orestas Vasiliauskas & Olivija Gramaliauskaite Литва
8  [19] Roberts Gints Berzins & Megija Dana Morite Латвия
9  [16] Janis Beikmanis & Annija Pivina Латвия
9  [16] Artjom Garbunov & Eliisa Abramova Естония
11  [15] Dmitry Polkovnikov & Ekaterina Terekhova Русия
12  [13] Artur Viitmann & Anita Sotsugova Естония
13  [1] Andrey Samoylenko & Ekaterina Kolbasyuk Русия

Четвъртфинал

14  [14] Kirill Ivanov & Anastasiya Sidorenko Русия
14  [14] Benjamin Lindstrom & Esteri Talvio Финландия
14  [14] Daniil Sekljutski & Elisabett Gross Естония
14  [14] Verner Velberg & Natalja Perepjolkina Естония
18  [13] Tim Jaanson & Nele Nataly Metsis Естония
19  [12] Andris Klievens & Santa Sauere Латвия
20  [11] Malte Brandt & Natasha Alling-andersen Дания
21  [9] Gleb Bannikov & Mariya Smirnova Русия
21  [9] Jegors Bikovskis & Valerija Misela Petruna Латвия
23  [8] Mikhail Kinareev & Anastasiya Kolesnik Русия
24  [5] Werner Robert Laaneots & Laura-Liisa Lohmus Естония

2-ри кръг (топ 48)

25  [24] Daniil Lebedev & Monika Mina Естония
26  [22] Ilja Davidovs & Kendija Ziemele Латвия
26  [22] Martin Prost & Laura Prost Естония
26  [22] Patriks Simsons & Stephanie Dany Zimmeck Латвия
29  [21] Rando Aljaste & Nelli Baljasnaja Естония
30  [19] Konstantin Adriankov & Valeria Ovtserenko Естония
31  [18] Martin Rakita & Erika Knös Естония
32  [16] Kairo Kõrgend & Anette Karbus Естония
33  [15] Andres Haavik & Susanna Roberta Järvevee Естония
34  [13] Lauri Linnaranta & Leeni Nieminen Финландия
34  [13] Artur Netsajev & Dajana Kask Естония
34  [13] Jarek Toiger & Reelika Traks Естония
37  [11] Nikita Khorostokovaty & Sofya Esayan Русия
38  [9] Kaspar Karumaa & Laura Johanna Saar Естония
39  [8] Genert Allikmaa & Katrin Kane Естония
39  [8] Siim Koppel & Hanna-lisette Helekivi Естония
39  [8] Rainer Saarem & Ekaterina Pronina Естония
42  [7] Rando Kuriks & Kaisa Josu Естония
42  [7] Erik Luts & Liina Piilman Естония
44  [5] Madis Luig & Killu-triin Pajumets Естония
44  [5] Kevin Topper & Anet Lukas Естония
46  [3] Timofey Khoptyuk & Mariya Slonimskaya Русия
47  [2] Kristen Oliver Rattasepp & Analy Aunver Естония
48  Martin Poslin & Liis Tava Естония

1-ви кръг (топ 75)

49  Teodor Manivald Toomik & Liisa Matsi Естония
50  Richie Krolov & Leona Hint Естония
50  Robert Saluste & Janna Liina Leemets Естония
52  Teemu Tuunanen & Nelli Aspholm Финландия
53  Marat Kaibosev & Sofia Romanovski Естония
53  Siim Kurg & Annika Kurg Естония
53  Perttu Saarinen & Venla Vainio Финландия
53  Eetu Toivainen & Karita Juvonen Финландия
57  Kevin Kangur & Siiri-Liis Huttunen Естония
58  Nikita Kerrominin & Milena Sevtsova Естония
58  Margo Valk & Kelli Pärkson Естония
60  Juri Belokurov & Alice Melikova Естония
60  Mihhail Korot & Lislotte Minejev Естония
62  Igor Ivanov & Anna Katjuzanskaja Естония
62  Silver Valdvee & Sofia Pribuldnaja Естония
64  German Berg & Christina-Sandra Sõõrumaa Естония
65  Ilja Krenvert & Iiris Issak Естония
65  Aleksei Lanberg & Polina Kester Естония
67  Martin Laherand & Aveliina Tennokese Естония
68  Nikita Nekhaev & Polina Karabatova Русия
68  Andreas Randoja & Maria Tamm Естония
70  Mihkel Georg Missing & Johanna Kertu Естония
71  Hendrik Ratasep & Diana Jõesuu Естония
71  Andri Saaret & Marie Caroline Baumann Естония
73  Juho Huhtala & Nea Pitkäkangas Финландия
73  Tomi Linnala & Veera Pitkäkangas Финландия
73  Valtteri Pöntiskoski & Mari Torvi Финландия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}