Results from Tampere Winter Dance Festival - Amateur Rising Star Standard 25 януари 2008 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
Научи повече как да advertise your product при нас

Tampere Winter Dance Festival
Финландия - Tampere 25 януари 2008 г.

Amateur Rising Star Standard 25 януари 2008 г.

Финал

1  Andrejs Rogovenko & Anna Spiridonova Латвия
2  Mikhail Ostryakov & Marina Bevz Русия
3  Jörgen Kapp & Aleksandra Zeregelja Естония
4  Joonas Rytkoenen & Iiris Uuttu Финландия
5  Pavel Denissenko & Natalja Ryzova Естония
6  Aleksandr Tsesnokov & Katri Kitsing Естония
Реклама
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  [17] Konstantin Gorodilov & Emma-Leena Koger Естония
8  [16] Ilmars Ozols & Irina Lecebrina Латвия
9  [13] Aleksey Ivanov & Olga Blyum Русия
10  [8] Paul Reinolt & Madli Pappa Естония
11  [3] Gundars Kalnins & Anna Vikulova Латвия
12  [2] Maksim Zhemchuzhnikov & Ksenia Savchenko Русия

Четвъртфинал

13  [12] Ilari Lehtonen & Johanna Kanto Финландия
14  [11] Alari Lukk & Dina Syritsa Естония
14  [11] Aleksey Yakimenko & Ekaterina Zlobina Русия
16  [9] Aleksei Tuvi & Kristiina Reinfeldt Естония
17  [8] Jurijs Trosenko & Claudia Ketonen Финландия
18  [7] Reinis Ozolins & Lilita Sergejeva Латвия
19  [5] Anssi Heikkilä & Jenni Koskinen Финландия
20  [4] Aleksei Sonin & Maria Sachkova Русия
21  [2] Martin Parnov Reichardt & Maija Salminen Дания
22  Nikolai Iliev & Jasmin Pocknell Финландия
22  Oleg Ischuk & Victoria Nikulshina Русия
22  Samuli Pietiläinen & Satu Mäkinen Финландия

2-ри кръг (топ 41)

25  [11] Jens Mattila & Sofia Mäki Ontto Финландия
26  [9] Vitaliy Bondarenko & Mariya Shitikova Русия
26  [9] Antti Pekka Pitkänen & Kaisu Tuominiemi Финландия
28  [8] Pavel Mosin & Karina Arkhangelskaya Русия
28  [8] Clinton Soules & Meagan Kleinhans Южна Африка
30  [7] Akseli Kurttio & Rosanna Kulju Финландия
31  [6] Karri Rinne & Suvi Kurki Финландия
32  [5] Valtteri Virtanen & Heidi Karppanen Финландия
33  [4] Henrik Nordman & Simone Lehikoinen Финландия
34  [3] Kim Samuelsson & Reetta Aarnio Финландия
35  [2] Jani Neulaniemi & Jenni Torvinen Финландия
35  [2] Kalmer Seisler & Anna Belozerskikh Финландия
37  [1] Tuomas Kesti & Maria Tanhuanpää Финландия
37  [1] Lassi Pakkala & Sanni Alanen Финландия
39  Kasper Rauhala & Janika Ilkka Финландия
39  Kasperi Rinne & Netta Kupiainen Финландия
39  Samuli Valonen & Sara Niemela Финландия

1-ви кръг (топ 60)

42  [18] Matti Rautajoki & Heidi Pohjola Финландия
43  [16] C Alfestus & J Kolbie Южна Африка
43  [16] Mikael Malila & Aini Minkkinen Финландия
43  [16] Riyaad Marlie & Diedre Michaels Южна Африка
46  [15] Vasili Maltsev & Elina Maltseva Финландия
46  [15] Eerik Nordman & Anni Kokkonen Финландия
48  [14] Ville Häyrynen & Laura Vihanne Финландия
48  [14] Tapio Jokinen & Kiia Konttinen Финландия
48  [14] Tuomas Jylhä & Iida Hilska Финландия
48  [14] Juuso Kähärä & Camilla Nolvi Финландия
48  [14] Patrick Kutumane & Semi Matabola Южна Африка
48  [14] Thabo L'khoza & Ayanda Mbatha Южна Африка
48  [14] Sami Similä & Iina Elo Финландия
48  [14] L Smitt & Melissa Hoffman Южна Африка
56  [9] Ville Sinkkonen & Jenna-mari Syrjänen Финландия
57  [8] Marko Bärn & Sarita Helin Финландия
58  [5] Laszlo Kalmar & Riina Hirvonen Финландия
59  [4] Nikita Sinitsyn & Ekaterina Danilova Русия
60  [2] Leonid Kondratev & Daria Romanenko Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}