Results from Tattersall's Australian Open 2008 - IDSF World Amateur Latin 14 декември 2008 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Tattersall's Australian Open 2008
Австралия - Melbourne 10 декември 2008 г.

IDSF World Amateur Latin 14 декември 2008 г.

Финал

1  Stefano Di Filippo & Anna Melnikova-Duknauske Италия
2  Alexei Silde & Anna Firstova Русия
3  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Русия
4  Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Хърватска
5  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Словения
6  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Дания
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Nino Langella & Nataliya Maidiuk Италия
8  Michael Miziner & Anastasia Belykh Австралия
9  Mirko Sciolan & Nuria Santalucia Австралия
10  Zufar Zaripov & Anna Ludwig-Tchemodourova Австрия
11  Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Германия
12  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Германия

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Четвъртфинал

13  Aleksandr Altukhov & Oksana Dmytrenko САЩ
14  Marek Dedik & Kristina Horvatova Словакия
15  Shi Lei & Zhang Yu Bai Китай
15  Gregor Rebula & Lisa Darby Англия
17  Charles-Guillaume Schmitt & Elena Salikhova Франция
17  Jevgenijs Suvorovs & Andrea Zelinkova Латвия
19  Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Англия
20  Andrea Silvestri & Martina Váradi Унгария
21  Stefano Oradei & Veera Kinnunen Швеция
22  Arkady Bakenov & Rosa Filippello Нова Зеландия
22  Daniils Kutuzovs & Viktorija Puhovika Латвия
24  Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Австрия

2-ри кръг (топ 48)

25  Björn Bitsch & Ashli Williamson Дания
25  Joonas Piippola & Katri Mäkinen Финландия
25  Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Словения
28  Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Полша
29  Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Финландия
30  Manuel Frighetto & Karin Rooba Естония
30  Jiri Hein & Lucia Krncanova Словакия
32  Vassili Anokhine & Tina Bazokina Естония
33  Jean Philippe Milot & Laurence Bolduc Канада
34  Kamil Studenny & Kateryna Trubina Канада
35  Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Китай
36  Nicolas Garcia & Masha Turlupova Испания
36  Grigori Sedrakyan & Lilit Avaygyan САЩ
38  Gregoire Lyonnet & Anastasija Gorbacenko Франция
39  Yumiya Kubota & Rara Kubota Япония
39  Róbert Magyari & Ágnes Szalai Унгария
39  Decius Mirea & Oana Andreea Nechiti Румъния
39  Viktors Shruboks & Ala Karpenko Литва
43  Roman Ciflicli & Ipek Yavuzer Турция
44  Yvo Eussen & Elisabeth Novotny Швеция
44  Radim Pradka & Katerina Kolmanova Чехия
46  Pedro Borralho & Tatiana Moreira Santos Португалия
46  Radek Mucha & Alice Stodulkova Чехия
48  Watcharakorn Suasuebpun & Warapa Jumbala Тайланд

1-ви кръг (топ 64)

49  Lars Alexander Wiulsrud & Elena Bokoreva Норвегия
50  Niels Didden & Gwyneth Van Rijn Холандия
50  Ricardo Marques & Sandra Silva Португалия
50  Dumitru Pascu & Ecaterina Jelezni Румъния
53  Ronnie Steeve Vergara & Charlea Lagaras Филипините
54  Yutaka Kubota & Miyuki Kubota Япония
55  Christopher Page & Asta Bjarnadottir Исландия
56  Reynato Rener Mercado & Judith Anne Melencio Филипините
56  Yen-Ming Peng & Vicky Hsin-Chi Chi Тайван
58  Mathew Nicholson & Samantha Malloch Нова Зеландия
59  Igal Ginzburg & Sonia Sebastianov Израел
60  Askhat Urazalinov & Milena Sementsova Казакстан
60  Chan Hing Wei & Chan Chui Mei Китай
62  Christopher Carroll & Louise Mcgowan Ирландия
62  Chong Aik Lim & Riane Low Сингапур
62  Sum Chun Ng & Wai Yi Lam Хонг Конг
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}