Results from Test Tournament - Junior I Open Standard 20 октомври 2012 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

Test Tournament
Русия - Moscow 20 октомври 2012 г.

Junior I Open Standard 20 октомври 2012 г.

Финал

1  Oleg Chzhen & Ekaterina Osovskaya Русия
2  Pavel Zaharenko & Mariya Davidova Узбекистан
3  Kirill Pokorskiy & Ekaterina Avramenko Русия
4  Vladislav Velikotskiy & Tatyana Ustinova Русия
5  Artem Erkaev & Darya Bondareva Русия
6  Anatoliy Petrov & Elissa Kara Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Nikita Baykalov & Darya Kryltsova Русия
8  Artiom Kuznetsov & Anna Romanova Русия
9  Danil Vokhtomin & Vitaliya Ivanova Русия
10  Daniil Shinkov & Aleksandra Svintsova Русия
11  Artem Tikhonravov & Sofiya Bobykina Русия
12  Aleksey Lukyanchuk & Anzhelika Barabanova Русия
13  Kirill Kalinushkin & Anastasiya Kosareva Русия

Четвъртфинал

14  Yakov Shakhov & Dariya Dzhangarasheva Казакстан
15  Ivan Tlustenko & Anastasiya Gorzhuy Русия
16  Matvey Mytarev & Anzhelika Tsareva Русия
17  Egor Shumkov & Anastasiya Galeva Русия
18  Nikita Saliev & Regina Tolstikova Казакстан
19  Dmitriy Andreev & Evgeniya Banderova Русия
19  Anton Larionov & Anastasiya Smirnova Русия
19  Egor Marichev & Arina Shakina Русия
22  Vadim Stukalov & Vlada Shumakarite Русия
23  Ilya Zidan & Anastasiya Sharkova Русия
24  Ilya Punegov & Stanislava Smirnova Русия

2-ри кръг (топ 49)

25  Igor Makurin & Ekaterina Guleva Русия
26  Daniil Gerasimov & Angelina Gerasimova Русия
26  Aleksey Matveenko & Anna Shelpakova Русия
26  Zakhar Skrylnik & Polina Barhatova Русия
29  Konstantin Sizentsev & Darya Loboda Русия
30  Sergey Avdeev & Lada Bondarenko Русия
31  Andrey Rodin & Mariya Kotova Русия
32  Igor Klok & Sofiya Bulgakova Русия
32  Semen Kokovin & Anna Dimidova Русия
34  Pavel Dmitriev & Margarita Makeeva Русия
34  Aleksey Kirentsov & Veronika Tsetsokha Русия
34  Maksim Stasyuk & Anna Voronkova Русия
37  Evgeniy Budyak & Natalya Chupina Русия
37  Vitaliy Peryatin & Ekaterina Baserova Русия
37  Vadim Plotnikov & Anastasiya Berezina Русия
40  Timofey Aleshin & Elizaveta Mukueva Русия
40  Ivan Galatenko & Alisa Kirichenko Русия
42  Vladimir Moiseev & Mariya Dukker Русия
42  Nikita Zhivotov & Anna Krutikova Русия
44  Denis Baranchugov & Zhanna Tsyrenova Русия
44  Oleg Karyagin & Ekaterina Alekhina Русия
44  Evgeniy Komarov & Anastasiya Karanova Русия
47  Aleksej Potselov & Dajaana Aprosimova Русия
48  Vladislav Didkovskiy & Ulyana Sidelnikova Русия
49  Artem Khruschalev & Polina Chichulina Русия

1-ви кръг (топ 70)

50  Ilya Gashkov & Kristina Anenko Русия
50  Daniil Korepov & Alena Korepova Русия
52  Roman Yunkind & Anna Kim Казакстан
53  Ilya Logachev & Anastasiya Leonteva Русия
53  Gleb Saprykin & Darya Gaponova Русия
53  Aleksandr Sytezhev & Darya Verkhova Русия
56  Mihail Nikolaev & Polina Norkina Русия
57  Vladimir Barinov & Alena Mikhaylova Русия
57  Aset Doshimov & Valeriya Mashava Русия
57  Vadim Maksimov & Tatyana Popova Русия
57  Maksim Nesterov & Irina Harkova Русия
61  Aleksey Abakumov & Sofya Bashilova Русия
62  Egor Rybalkin & Yuliya Guseva Русия
63  Viktor Moskalyuk & Mariya Lobanova Русия
64  Danil Bolshakov & Anastasiya Ivanova Русия
65  Ivan Lavrov & Natalya Yaremchuk Русия
65  Egor Zolotarev & Anastasiya Ponomarenko Русия
67  Aleksey Fedorov & Yana Lazareva Русия
68  Emil Nasibullin & Roza Gazizova Русия
69  Maksim Zherdev & Kristina Burtseva Русия
70  Vladislav Tkachenko & Olga Bichevina Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}