Results from The Imperial Championships - Amateur Latin 10 октомври 2004 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

The Imperial Championships
Англия - Frimley Green 10 октомври 2004 г.

Amateur Latin 10 октомври 2004 г.

Финал

1  Peter Stokkebroe & Kristina Juel Дания
2  Matej Krajcer & Iwona Golczak Словения
3  Derek Hough & Rosa Filippello Англия
4  Artem Okharimenko & Alexandra Nelyubina Русия
5  Krzysztof Hulboj & Janja Lesar Словения
6  Denis Podolski & Yuliya Kushnirenko Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Дания
8  Stanislav Nikolaev & Kristina Kozlova Русия
8  Evgeni Ryupin & Olga Yagant Русия
10  Gregor Rebula & Lisa Darby Англия
10  Robin Sewell & Nuria Santalucia Австралия
12  Marat Gimaev & Alina Basyuk Русия

Четвъртфинал

13  Artem Epifanov & Ewa Szabatin Полша
14  Guy Rosen & Viktoriya Fadina Люксембург
15  Evgenij Voznyuk & Katharina Simon Германия
19  Stephen Mccann & Marina Shalneva Англия
20  Aleksandr Kaliuzhnyi & Svetlana Bubnova Русия
20  Marco Mancini & Giada Filacchione Италия
22  Lu Ning & Wei Wei Китай
23  Anton Marchuk & Oxana Sidorenko Русия
23  Fabio Modica & Tinna Hoffmann Дания
25  Vladislav Borodinov & Irina Garous Русия

3-ти кръг (топ 45)

26  Dmitry Khudyakov & Kristina Plescheva Русия
28  Andrew Cuerden & Hanna Haarala Англия
28  Denis Shepelev & Anna Abakumova Русия
30  Vladimir Karpov & Olga Barannikova Русия
31  Sune Hartmann & Liza Lebedeva Дания
31  Mirko Sciolan & Sabrina Meretti Италия
33  Vladimir Fetisov & Farida Galieva Русия
33  Peter Majzelj & Maja Gersak Словения
33  Nikolai Palianov & Polina Gladkova Русия
36  Gaetano Broccoli & Consuelo Costa Италия
36  Andrea Silvestri & Francesca Berardi Италия
38  Davide Barone & Michela Rossi Италия
38  George Osadchy & Irina Bubnova Русия
40  Mario Palermo & Federica Lappano Италия
42  Mikko Kaasalainen & Adrienn Fitori Финландия
43  Cristian Bertini & Lucia Bertini Италия
43  Janick Birkehoj & Asta Sigvaldadottir Дания
45  Stefano Oradei & Luisa Beliani Италия
46  Gabriele Goffredo & Ekaterina Vaganova Италия
46  Stefano Vidoni & Pamela Lorusso Италия
48  Giordano Pizzardi & Tatiana Banco Италия
49  Alberto Tridente & Giulia Settomini Италия
49  Toni Tuominen & Soile Nasanen Финландия

2-ри кръг (топ 76)

51  Ryan Hammond & Lindsey Muckle Южна Африка
  Benedict Asgeirsson & Benedicte Bendtsen Дания
  Salvatore Bellavita & Ylenia Intravaia Италия
  Adam Blakey & Meagan Alderton Австралия
  Vincenzo Ciullo & Anna Maria Limongelli Италия
  Damian Czarnecki & Michaela Kjaer Дания
  Vitaliy Didenko & Anna Korol Русия
  Nikolai Elizariev & Karina Akhmaddoulina Русия
  Manuel Fraboni & Daniela Infantino Италия
  Simone Franco & Sara Casini Италия
  Artiom Galiaga & Ophelie Sarica Франция
  Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Австрия
  Sergei Guskov & Anna Sharikova Русия
  Patrick Helm & Sharna Burgess Англия
  Wen Li & Zhen Li Chen Китай
  Rene Loft & Laura Hair Дания
  Damiano Lonardi & Sara Cengia Италия
  Sergey Matsuk & Ekaterina Vorobeva Русия
  Valentin Milev & Ekaterina Fadeeva България
  Oleg Miroshnichenko & Elena Feitliher Израел
  Ken Moller Hansen & Henriette Lindberg Дания
  Fabio Notargiacomo & Silvia Notargiacomo Франция
  Emiliano Palmieri & Federica Rai Италия
  Roberto Paulesu & Romina Deidda Италия
  Nicolas Pouget & Coralie Anfray Франция
  Toni Rasimus & Anna Liisa Bergström Финландия
  Daniele Sargenti & Eleonora Comparini Италия
  Thomas Szego & Corinne Roost Швейцария
  Alexander Timofeev & Elena Muratova Русия
  Mads Vad & Kelly Smith Дания
  Kristian Vellejus & Lotte Rodenberg Дания

1-ви кръг (топ 114)

83  Anton Belyayev & Karolina Paliwoda Канада
83  Matti Puro & Anne Jänkälä Финландия
85  Daniele Gozzi & Ilenia Odorico Италия
86  Roberto Baldolini & Giulia Francoletti Италия
87  Dawid Kaminski & Rachel-anne Morgan Англия
88  Laurits Buse & Gitte Kragelund Дания
88  Roland Kouwenberg & Janneke Vermeulen Холандия
88  Michele Prioletti & Sonia Stanziani Италия
91  Giuseppe Caruso & Gaetana Torrisi Италия
91  Bruno Fontana & Maria Lia Lavore Италия
93  Martin Glerup & Mia Vad Дания
94  Anthony Lacroix & Angelique Cazalis Франция
96  Torben Hoffmann & Signe Hougaard Дания
97  Danny Bayne & Danielle Booth Англия
98  Oron Dahan & Polina Chikatunov Израел
98  Kiril Sivolapov & Olga Glebova Израел
98  Juha Viermaa & Maarit Nuutinen Финландия
102  Roman Borohov & Alexandra Kompaneez Израел
103  Rasmus Pedersen & Pernille Kraft Дания
104  Simon Richardson & Heather Durose Англия
105  Thomas Sorensen & Anne Bruun Baden Дания
107  Romain Chemin & Anne Sophie Chemin Франция
109  Kabelo Khunou & Tamara Pieragostini Южна Африка
109  Rodrigue Vieux & Sandra Vieux (aka Girard) Франция
109  Richard Waldock & Stephanie Weiss Англия
112  Pasha Fisak & Popi Spyridis Гърция
113  Savio Lattanzio & Angela Gargano Италия
113  Alessio Pintus & Sara Corpino Италия
115  Jake Davies & Kristina Pfeffer Дания
115  Anton Kananen & Mona Redsven Финландия
117  Pierre Vallee & Marion Duguest Франция
118  Kevin Weatherley & Julie Flintham Англия
119  Steeve Gaudet & Laure Colmard Франция
119  Sami Helenius & Jutta Helenius (aka Markkanen) Финландия
119  Simone Malatino & Daniela Bettinelli Италия
122  Henri Ranta & Kira Salonen Финландия
122  Antony Rau & Sarah Bailey Англия
124  Andrei Filippov & Maria Strelnikova Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}