Results from The Imperial Championships - Amateur Latin 10 октомври 2004 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

The Imperial Championships
Англия - Frimley Green 10 октомври 2004 г.

Amateur Latin 10 октомври 2004 г.

Финал

1  Peter Stokkebroe & Kristina Juel Дания
2  Matej Krajcer & Iwona Golczak Словения
3  Derek Hough & Rosa Filippello Англия
4  Artem Okharimenko & Alexandra Nelyubina Русия
5  Krzysztof Hulboj & Janja Lesar Словения
6  Denis Podolski & Yuliya Kushnirenko Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Дания
8  Stanislav Nikolaev & Kristina Kozlova Русия
8  Evgeni Ryupin & Olga Yagant Русия
10  Gregor Rebula & Lisa Darby Англия
10  Robin Sewell & Nuria Santalucia Австралия
12  Marat Gimaev & Alina Basyuk Русия

Четвъртфинал

13  Artem Epifanov & Ewa Szabatin Полша
14  Guy Rosen & Viktoriya Fadina Люксембург
15  Evgenij Voznyuk & Katharina Simon Германия
19  Stephen Mccann & Marina Shalneva Англия
20  Aleksandr Kaliuzhnyi & Svetlana Bubnova Русия
20  Marco Mancini & Giada Filacchione Италия
22  Lu Ning & Wei Wei Китай
23  Anton Marchuk & Oxana Sidorenko Русия
23  Fabio Modica & Tinna Hoffmann Дания
25  Vladislav Borodinov & Irina Garous Русия

3-ти кръг (топ 45)

26  Dmitry Khudyakov & Kristina Plescheva Русия
28  Andrew Cuerden & Hanna Haarala Англия
28  Denis Shepelev & Anna Abakumova Русия
30  Vladimir Karpov & Olga Barannikova Русия
31  Sune Hartmann & Liza Lebedeva Дания
31  Mirko Sciolan & Sabrina Meretti Италия
33  Vladimir Fetisov & Farida Galieva Русия
33  Peter Majzelj & Maja Gersak Словения
33  Nikolai Palianov & Polina Gladkova Русия
36  Gaetano Broccoli & Consuelo Costa Италия
36  Andrea Silvestri & Francesca Berardi Италия
38  Davide Barone & Michela Rossi Италия
38  George Osadchy & Irina Bubnova Русия
40  Mario Palermo & Federica Lappano Италия
42  Mikko Kaasalainen & Adrienn Fitori Финландия
43  Cristian Bertini & Lucia Bertini Италия
43  Janick Birkehoj & Asta Sigvaldadottir Дания
45  Stefano Oradei & Luisa Beliani Италия
46  Gabriele Goffredo & Ekaterina Vaganova Италия
46  Stefano Vidoni & Pamela Lorusso Италия
48  Giordano Pizzardi & Tatiana Banco Италия
49  Alberto Tridente & Giulia Settomini Италия
49  Toni Tuominen & Soile Nasanen Финландия

2-ри кръг (топ 76)

51  Ryan Hammond & Lindsey Muckle Южна Африка
  Benedict Asgeirsson & Benedicte Bendtsen Дания
  Salvatore Bellavita & Ylenia Intravaia Италия
  Adam Blakey & Meagan Alderton Австралия
  Vincenzo Ciullo & Anna Maria Limongelli Италия
  Damian Czarnecki & Michaela Kjaer Дания
  Vitaliy Didenko & Anna Korol Русия
  Nikolai Elizariev & Karina Akhmaddoulina Русия
  Manuel Fraboni & Daniela Infantino Италия
  Simone Franco & Sara Casini Италия
  Artiom Galiaga & Ophelie Sarica Франция
  Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Австрия
  Sergei Guskov & Anna Sharikova Русия
  Patrick Helm & Sharna Burgess Англия
  Wen Li & Zhen Li Chen Китай
  Rene Loft & Laura Hair Дания
  Damiano Lonardi & Sara Cengia Италия
  Sergey Matsuk & Ekaterina Vorobeva Русия
  Valentin Milev & Ekaterina Fadeeva България
  Oleg Miroshnichenko & Elena Feitliher Израел
  Ken Moller Hansen & Henriette Lindberg Дания
  Fabio Notargiacomo & Silvia Notargiacomo Франция
  Emiliano Palmieri & Federica Rai Италия
  Roberto Paulesu & Romina Deidda Италия
  Nicolas Pouget & Coralie Anfray Франция
  Toni Rasimus & Anna Liisa Bergström Финландия
  Daniele Sargenti & Eleonora Comparini Италия
  Thomas Szego & Corinne Roost Швейцария
  Alexander Timofeev & Elena Muratova Русия
  Mads Vad & Kelly Smith Дания
  Kristian Vellejus & Lotte Rodenberg Дания

1-ви кръг (топ 114)

83  Anton Belyayev & Karolina Paliwoda Канада
83  Matti Puro & Anne Jänkälä Финландия
85  Daniele Gozzi & Ilenia Odorico Италия
86  Roberto Baldolini & Giulia Francoletti Италия
87  Dawid Kaminski & Rachel-anne Morgan Англия
88  Laurits Buse & Gitte Kragelund Дания
88  Roland Kouwenberg & Janneke Vermeulen Холандия
88  Michele Prioletti & Sonia Stanziani Италия
91  Giuseppe Caruso & Gaetana Torrisi Италия
91  Bruno Fontana & Maria Lia Lavore Италия
93  Martin Glerup & Mia Vad Дания
94  Anthony Lacroix & Angelique Cazalis Франция
96  Torben Hoffmann & Signe Hougaard Дания
97  Danny Bayne & Danielle Booth Англия
98  Oron Dahan & Polina Chikatunov Израел
98  Kiril Sivolapov & Olga Glebova Израел
98  Juha Viermaa & Maarit Nuutinen Финландия
102  Roman Borohov & Alexandra Kompaneez Израел
103  Rasmus Pedersen & Pernille Kraft Дания
104  Simon Richardson & Heather Durose Англия
105  Thomas Sorensen & Anne Bruun Baden Дания
107  Romain Chemin & Anne Sophie Chemin Франция
109  Kabelo Khunou & Tamara Pieragostini Южна Африка
109  Rodrigue Vieux & Sandra Vieux (aka Girard) Франция
109  Richard Waldock & Stephanie Weiss Англия
112  Pasha Fisak & Popi Spyridis Гърция
113  Savio Lattanzio & Angela Gargano Италия
113  Alessio Pintus & Sara Corpino Италия
115  Jake Davies & Kristina Pfeffer Дания
115  Anton Kananen & Mona Redsven Финландия
117  Pierre Vallee & Marion Duguest Франция
118  Kevin Weatherley & Julie Flintham Англия
119  Steeve Gaudet & Laure Colmard Франция
119  Sami Helenius & Jutta Helenius (aka Markkanen) Финландия
119  Simone Malatino & Daniela Bettinelli Италия
122  Henri Ranta & Kira Salonen Финландия
122  Antony Rau & Sarah Bailey Англия
124  Andrei Filippov & Maria Strelnikova Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}