Results from Triada Cup 2005 - Junior II Standard 17 април 2005 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

Triada Cup 2005
Русия - Moscow 16 април 2005 г.

Junior II Standard 17 април 2005 г.

Финал

1  Mikhail Ostryakov & Olga Tarasova Русия
2  Denis Ermolin & Ekaterina Ermolina Русия
3  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Молдова
4  Aleksey Kurochkin & Svetlana Tikhonova Русия
5  Ilia Ivanov & Anastasiya Izvekova Русия
6  Roman Motyzhev & Elena Litvinenko Русия
7  Armen Tsaturyan & Alina Zharullina Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

8  Yuriy Komarov & Anna Manaenkova Русия
8  Alex Volodin & Elena Ivanchikova Русия
10  Andrey Dubinkin & Anastasiya Sainkina Русия
11  Anton Betnev & Kseniya Ikkert Русия
12  Mikhail Belous & Anastasia Meshkova Русия
12  Denis Ovchinnikov & Mariya Senyushkina Русия

Четвъртфинал

14  Sergey Sidorenko & Kristina Linova Русия
15  Anton Yefremov & Darya Filipenko Русия
16  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Молдова
16  Oleg Gordo & Ekaterina Polevtsova Русия
16  Ilya Sokolikov & Ekaterina Chuykova Русия
16  Pavel Zhul & Vasilisa Trokhova Русия
20  Aleksandr Ledaschev & Ekaterina Belyaeva Русия
21  Maksimilian Polosatov & Nadezhda Artamonova Русия
22  Aleksandr Koshkin & Marina Nesterova Русия
23  Dmitriy Nesterov & Rimma Shanoyan Русия
24  Kirill Berezin & Yuliya Vorozheykina Русия
25  Vasiliy Pshenichnikov & Alena Bozhanova Русия
26  Roman Petrosyan & Nadezhda Shandrina Русия

2-ри кръг (топ 51)

27  Marsel Galimov & Anastasiya Soyko Русия
28  Valentin Nikolaev & Yuliya Nikolaeva Русия
29  Nikita Gromov & Anastasiya Lyuzzhukhina Русия
30  Vladimir Komatovskiy & Yuliya Sutyagina Русия
30  Artem Lukyanenkov & Daria Chasovskikh Русия
30  Arseniy Reshilov & Anna Argun Русия
33  Ilya Filippov & Anastasiya Turlygina Русия
33  Andrey Tsarev & Veronika Tsoy Русия
35  Vadim Perov & Marta Otradinskaya Русия
35  Viktor Safin & Darya Muksinova Русия
35  Aleksandr Samarchenko & Alena Estrina Русия
38  Ilya Mustafaev & Aleksandra Pakhmutova Русия
39  Elshan Guliev & Polina Ilina Русия
40  Evgeniy Polyakov & Alesya Russkova Русия
41  Platon Stepanov & Anzhela Kurmaeva Русия
42  Aleksandr Bogdanov & Olga Karavanova Русия
43  Anton Zvonilov & Anna Kholostova Русия
44  Vsevolod Anikin & Evgeniya Vargo Русия
44  Boris Sorokin & Irina Polovikova Русия
46  Denis Averin & Yuliya Kokhanovskaya Русия
46  Vsevolod Bezruchenko & Darya Seyko Русия
46  Andrey Romanovskiy & Alena Revyakina Русия
46  Stanislav Tenyaev & Ekaterina Chkoniya Русия
50  Pavel Lepekho & Kristina Kashaeva Русия
51  Kirill Zakharov & Maria Naumchenko Русия

1-ви кръг (топ 66)

52  Evgeniy Kozlov & Mayya Ryzhenkova Русия
53  Ilya Sakharov & Ekaterina Maksimova Русия
54  Roman Gutsu & Svetlana Lukina Русия
55  Daniil Golubev & Anastasiya Levashova Русия
55  Artur Manzhetov & Anna Manzhetova Русия
55  Maksim Vorontsov & Anastasiya Vedeneeva Русия
58  Georgiy Ischenko & Elizaveta Babanina Русия
59  Pavel Velichko & Elena Yankina Русия
60  Aleksey Tyutchev & Elena Litvinyuk Русия
61  Dmitriy Vakarin & Svetlana Syusyura Русия
62  Konstantin Zherdev & Ketino Tavdishvili Русия
63  Vladimir Bobkov & Lidiya Voronina Русия
64  Roman Ostrovskiy & Vera Lyashenko Русия
65  Sergey Naumenkov & Olga Fyodorova Русия
66  Bashir Shaker & Anna Kovalskaya Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}