Results from Tropicana Cup 2006 - IDSF Open Standard 21 април 2006 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Tropicana Cup 2006
Полша - Mikolajki 20 април 2006 г.

IDSF Open Standard 21 април 2006 г.

Финал

1  Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio Италия
2  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Полша
3  Simone Segatori & Annette Sudol Германия
4  Julius Seniauskas & Iveta Pauryte Faraci Литва
5  Maxim Bulanyi & Katerina Spasitel Украйна
6  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Русия
8  Michal Kowalski & Katarzyna Paluch Полша
9  Vadym Litvinenko & Nadya Romanuk Украйна
10  Emanuele Pappacena & Francesca Pappacena (aka Lazzari) Италия
11  Grzegorz Brzeszczak & Egle Sakalauskaite Литва
11  Evgeni Savatin & Nadiezda Stepochkina Русия

Четвъртфинал

13  Aleksandr Zakharin & Aleksandra Proskurina Русия
14  Vito Ulino & Concetta Ulino Италия
15  Yevgen Solodkyy & Svitlana Rozhkova Украйна
16  Giuseppe Guarnieri & Antonietta Natella Италия
16  Rihards Mailitis & Anna Voroncuka Латвия
16  Pawel Wlodzimierz & Julita Krasnoborska Полша
19  Vilius Ignatavicius & Aiste Vilcinskaite Литва
20  Sergiy Samchynskyy & Yuliya Besarab Украйна
21  Aleksandr Ostrovsky & Natalia Osyko Русия
21  Dmitriy Platov & Anna Kozyreva Русия
23  Aleksander Wnuk & Ewelina Jodko Полша
24  Bartlomiej Bielawiec & Martyna Ustymowicz Полша

2-ри кръг (топ 37)

25  Oleg Storozhuk & Snizhana Baydelyuk Украйна
26  Agostino Urbaniello & Manuela Amore Италия
27  Sergiy Gubar & Yuliya Yordanova Украйна
28  Pavel Denissenko & Natalja Ryzova Естония
28  Vadym Terentev & Natalia Rusachenko Украйна
30  Sergey Kravchuk & Anastasiya Fedchyshina Украйна
31  Alexandr Fedorov & Katarzyna Kryst Полша
32  Eduard Vasilev & Ekaterina Vasilev Израел
33  Mariano Antoniello & Sara Pellegrino Италия
33  Marcin Leszczynski & Marta Arendarczyk Полша
35  Simone Santoro & Loreta D'amato Италия
35  Aleksandr Skripcov & Marija Budkina Русия
37  Igor Arkatov & Natalia Kargina Русия

1-ви кръг (топ 49)

38  Viktors Haritonovs & Olga Haritonova Латвия
38  Igor Lasica & Olga Siromaha Русия
38  Romans Leicenko & Arija Vecmane Латвия
41  Sergiy Bosetskyy & Iryna Tykhonova Украйна
41  Oleksander Mazur & Olesya Golub (aka Ilyushenko) Украйна
43  Sergey Tredubov & Anna Trukhan Русия
43  Vito Vece & Francesca Vece Италия
45  Ramon De Kleijn & Astrid Theelen Холандия
45  Tymur Klymchuk & Kateryna Kordonets Украйна
45  Pavlo Sobolevskyy & Nataliya Kolyada Украйна
48  Juris Licis & Diana Borisevica Латвия
49  Maksym Maydebura & Kseniya Karas Украйна
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}