Results from Tropicana Cup 2006 - Youth U21 10 Dance 22 април 2006 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Tropicana Cup 2006
Полша - Mikolajki 20 април 2006 г.

Youth U21 10 Dance 22 април 2006 г.

Финал

1  Riccardo Pacini & Sonia Spadoni Италия
2  Pavel Novikov & Karolina Iwanowicz Полша
3  Evgeni Privalov & Tina Bazokina Естония
4  Evgeniy Selin & Ekaterina Cherkashina Русия
5  Jaak Vainomaa & Irina Sitnik Естония
6  Michal Kowalski & Katarzyna Paluch Полша
Реклама
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Dmitriy Platov & Anna Kozyreva Русия
8  Jerzy Borowski & Marta Kocik Полша
9  Andriy Kamyshnyy & Olga Zhuk Украйна
9  Stanislav Ryzhuk & Darya Shelestova Русия
11  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Естония
12  Pawel Nesterowicz & Alessia Surova Полша
13  Piotr Wlodarczyk & Marta Wach Полша

Четвъртфинал

14  Dmytro Korovkin & Karina Karapetian Украйна
15  Nikita Belik & Evgenia Yakovieva Украйна
15  Volodymyr Odnitsov & Anastasiya Zhuchenko Украйна
17  Maksim Pimenov & Dayana Pyzhova Русия
17  Nikita Tsernov & Marina Fadeitseva Латвия
19  Danylo Zadorozhnyy & Tetyana Polishchuk Украйна
20  Sergiy Bosetskyy & Iryna Tykhonova Украйна
20  Ignat Garanin & Kateryna Levchenko Украйна
20  Vladislav Inostrantsev & Tatjana Zitkovskaja Естония
23  Oleksiy Puzanov & Iryna Grebennyk Украйна
24  Sergey Kozaderov & Ekaterina Zhivolupova Русия
24  Andrei Lekarev & Regina Lai Естония
26  Artem Prykhodko & Tatyana Trakalyuk Украйна

1-ви кръг (топ 47)

27  Oleg Sydorenko & Yuliya Gyrda Украйна
28  Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Русия
30  Yuriy Kravchenko & Olga Takhtamysheva Украйна
31  Sergiy Bylina & Muminat Minatullayeva Украйна
32  Oleksandr Tsvetkov & Anna Andriyenko Украйна
33  Dmytro Denysov & Anna Ganina Украйна
33  Anatoliy Kulay & Alina Kornyenko Украйна
35  Sergey Tredubov & Anna Trukhan Русия
36  Serhii Horianskyi & Lada Honcharenko Молдова
37  Viktor Denisov & Dariya Svatikova Украйна
38  Tymur Klymchuk & Kateryna Kordonets Украйна
39  Stas Rabynia & Maya Mamliga Украйна
40  Saveliy Seleznev & Tamara Solovieva Русия
41  Andrij Zubko & Inna Lukyanenko Украйна
42  Vladimir Shtogrip & Tatiana Russkikh Украйна
43  Jacek Parulski & Aneta Zarzecka Полша
44  Andrij Borisov & Olga Lashkova Украйна
45  Aleksandr Karetnikov & Yuliya Kryuchkova Русия
46  Rihards Eglitis & Elina Abolina Латвия
46  Georgiy Rasskazov & Olesya Pankova Украйна
48  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}