Results from Tropicana Cup 2007 - Junior II 10 Dance 20 април 2007 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Tropicana Cup 2007
Полша - Mikolajki 19 април 2007 г.

Junior II 10 Dance 20 април 2007 г.

Финал

1  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Русия
2  Filipp Borisenok & Anastasiya Kuznetsova Русия
3  Tobiasz Uniejewski & Ksenia Isakova Полша
4  Andrey Semakin & Yana Demenok Русия
5  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Полша
6  Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Украйна
7  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Латвия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

8  Robert Veskus & Jelena Vassiljeva Естония
9  Mykola Voytsehovskiy & Maryna Lynko Украйна
10  Andriy Pyatakha & Oksana Tsykalyuk Украйна
11  Vyatseslav Molkin & Kristiina Prants Естония
12  Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Полша

Четвъртфинал

13  Valts Liepnieks & Daniela Diure Латвия
14  Roman Oligov & Valeriya Babay Украйна
15  Edgars Orda & Katarina Tumasevica Латвия
16  Aleksandr Bobrov & Tetyana Trubnikova Украйна
17  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Украйна
18  Nikita Bryzgalov & Ekaterina Tabachkova (aka Ryabogina) Русия
19  Gundars Kalnins & Veronika Dedjajeva Латвия
19  Oleksandr Petryshyn & Elizaveta Parshyna Украйна
21  Peteris Lapins & Laura Valta Латвия
21  Aleksey Laptenok & Ekaterina Yasyutina Беларус
23  Stefan Varlan & Natalia Luchiv Молдова
24  Ligitas Bernatavicius & Egle Valentaite Литва
25  Maksim Efimtsev & Anna Barbacheva Русия

2-ри кръг (топ 47)

26  Ion Postolace & Alina Grozea Румъния
27  Dan Capcelea & Doina Ignat Молдова
28  Viktor Mamalyga & Svetlana Portnaya Украйна
29  Edgars Silovs & Juta Einmane Латвия
30  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Украйна
30  Igor Stasiewicz & Natalia Tyszko Полша
32  Aleksandr Reva & Svetlana Zhatkina Русия
33  Ilya Malyshev & Alisa Shevchenko Русия
34  Maris Loja & Madara Freiberga Латвия
34  Reinis Rubins & Vlada Kolesnicenko Латвия
34  Aleksandr Zahhartsuk & Anastasia Malleus Естония
37  Maciek Dabrowski & Aleksandra Goralczuk Полша
37  Karl Andres Saul & Marina Tülp Естония
39  Valerii Leontiev & Irina Pascari Молдова
39  Kriss Zale & Liva Orleane Латвия
41  Igor Cheban & Aleksandra Filimonova Русия
41  Vladimir Hyncu & Svetlana Vinnic Молдова
43  Andriy Doskoch & Yuliya Zhyk Украйна
44  Harijs Locs & Undine Papule Латвия
45  Ignat Calasnic & Ecaterina Nicanorova Молдова
46  Daniil Egorenko & Yulia Baykeeva Русия
47  Artem Karamian & Irina Bystrova Молдова

1-ви кръг (топ 75)

48  Edgaras Brazas & Kotryna Petrosiute Литва
48  Jokubas Narkus & Kristina Rabecaite Литва
48  Tautvydas Sinkevicius & Egidija Kalinauskaite Литва
51  Daniels Belugins & Alise Milkevica Латвия
52  Edgars Gribusts & Liene Everse Латвия
52  Artur Knjazev & Darja Aleksejeva Естония
52  Daniil Seppa & Kristina Putsinina Естония
52  Volodymyr Yaroshkevich & Darya Mykolenko Украйна
56  Volodymir Siryy & Anna Elystratova Украйна
57  Stanislav Antypov & Olga Kalesnik Украйна
58  Sergey Markin & Valeria Solovyeva Русия
58  Oleksandr Savchenko & Anna Cherney Украйна
58  Dmytro Smoljannikov & Zenja Kozlova Украйна
58  Vitaliy Sorokin & Anna Ronys Украйна
62  Mykhayl Brylyov & Victoriya Mochalova Украйна
62  Ivan Prikhodko & Margarita Loboda Естония
62  Aleksey Vasilchenko & Alena Chekalkina Русия
65  Denis Garaschuk & Olena Grabovenko Украйна
66  Vladislav Bariev & Aleksandra Zaytseva Русия
67  Cheslav Novytskyy & Evgeniya Chernova Украйна
68  Lukasz Skwierz & Kamila Szpakowska Полша
69  Yaroslav Levontyev & Elizavetta Shavchenko Украйна
69  Alexey Rostovskiy & Maria Milyuchenko Русия
71  Maxim Povelii & Oxana Eriomenco Русия
71  Vladislav Shpakov & Anastasiya Kopteva Украйна
73  Alexandr Kuznetsov & Ekaterina Pogrebniak Русия
74  Viktor Kazakov & Anna Berezhenko Русия
74  Reinis Kruklins & Justine Balmane Латвия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}