Results from Tropicana Cup 2007 - Junior II 10 Dance 20 април 2007 г.
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Tropicana Cup 2007
Полша - Mikolajki 19 април 2007 г.

Junior II 10 Dance 20 април 2007 г.

Финал

1  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Русия
2  Filipp Borisenok & Anastasiya Kuznetsova Русия
3  Tobiasz Uniejewski & Ksenia Isakova Полша
4  Andrey Semakin & Yana Demenok Русия
5  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Полша
6  Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Украйна
7  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Латвия
Реклама
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

8  Robert Veskus & Jelena Vassiljeva Естония
9  Mykola Voytsehovskiy & Maryna Lynko Украйна
10  Andriy Pyatakha & Oksana Tsykalyuk Украйна
11  Vyatseslav Molkin & Kristiina Prants Естония
12  Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Полша

Четвъртфинал

13  Valts Liepnieks & Daniela Diure Латвия
14  Roman Oligov & Valeriya Babay Украйна
15  Edgars Orda & Katarina Tumasevica Латвия
16  Aleksandr Bobrov & Tetyana Trubnikova Украйна
17  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Украйна
18  Nikita Bryzgalov & Ekaterina Ryabogina Русия
19  Gundars Kalnins & Veronika Dedjajeva Латвия
19  Oleksandr Petryshyn & Elizaveta Parshyna Украйна
21  Peteris Lapins & Laura Valta Латвия
21  Aleksey Laptenok & Ekaterina Yasyutina Беларус
23  Stefan Varlan & Natalia Luchiv Молдова
24  Ligitas Bernatavicius & Egle Valentaite Литва
25  Maksim Efimtsev & Anna Barbacheva Русия

2-ри кръг (топ 47)

26  Ion Postolace & Alina Grozea Румъния
27  Dan Capcelea & Doina Ignat Молдова
28  Viktor Mamalyga & Svetlana Portnaya Украйна
29  Edgars Silovs & Juta Einmane Латвия
30  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Украйна
30  Igor Stasiewicz & Natalia Tyszko Полша
32  Aleksandr Reva & Svetlana Zhatkina Русия
33  Ilya Malyshev & Alisa Shevchenko Русия
34  Maris Loja & Madara Freiberga Латвия
34  Reinis Rubins & Vlada Kolesnicenko Латвия
34  Aleksandr Zahhartsuk & Anastasia Malleus Естония
37  Maciek Dabrowski & Aleksandra Goralczuk Полша
37  Karl Andres Saul & Marina Tülp Естония
39  Valerii Leontiev & Irina Pascari Молдова
39  Kriss Zale & Liva Orleane Латвия
41  Igor Cheban & Aleksandra Filimonova Русия
41  Vladimir Hyncu & Svetlana Vinnic Молдова
43  Andriy Doskoch & Yuliya Zhyk Украйна
44  Harijs Locs & Undine Papule Латвия
45  Ignat Calasnic & Ecaterina Nicanorova Молдова
46  Daniil Egorenko & Yulia Baykeeva Русия
47  Artem Karamian & Irina Bystrova Молдова

1-ви кръг (топ 75)

48  Edgaras Brazas & Kotryna Petrosiute Литва
48  Jokubas Narkus & Kristina Rabecaite Литва
48  Tautvydas Sinkevicius & Egidija Kalinauskaite Литва
51  Daniels Belugins & Alise Milkevica Латвия
52  Edgars Gribusts & Liene Everse Латвия
52  Artur Knjazev & Darja Aleksejeva Естония
52  Daniil Seppa & Kristina Putsinina Естония
52  Volodymyr Yaroshkevich & Darya Mykolenko Украйна
56  Volodymir Siryy & Anna Elystratova Украйна
57  Stanislav Antypov & Olga Kalesnik Украйна
58  Sergey Markin & Valeria Solovyeva Русия
58  Oleksandr Savchenko & Anna Cherney Украйна
58  Dmytro Smoljannikov & Zenja Kozlova Украйна
58  Vitaliy Sorokin & Anna Ronys Украйна
62  Mykhayl Brylyov & Victoriya Mochalova Украйна
62  Ivan Prikhodko & Margarita Loboda Естония
62  Aleksey Vasilchenko & Alena Chekalkina Русия
65  Denis Garaschuk & Olena Grabovenko Украйна
66  Vladislav Bariev & Aleksandra Zaytseva Русия
67  Cheslav Novytskyy & Evgeniya Chernova Украйна
68  Lukasz Skwierz & Kamila Szpakowska Полша
69  Yaroslav Levontyev & Elizavetta Shavchenko Украйна
69  Alexey Rostovskiy & Maria Milyuchenko Русия
71  Maxim Povelii & Oxana Eriomenco Русия
71  Vladislav Shpakov & Anastasiya Kopteva Украйна
73  Alexandr Kuznetsov & Ekaterina Pogrebniak Русия
74  Viktor Kazakov & Anna Berezhenko Русия
74  Reinis Kruklins & Justine Balmane Латвия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}