Results from Tropicana Cup 2007 - Junior II Latin 19 април 2007 г.
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Tropicana Cup 2007
Полша - Mikolajki 19 април 2007 г.

Junior II Latin 19 април 2007 г.

Финал

1  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Русия
2  Danylo Shcherbanyuk & Megi Bakradze Русия
3  Andrey Semakin & Yana Demenok Русия
4  Volodymyr Sudoplatov & Viktoriya Lyaschenko Украйна
5  Mykola Voytsehovskiy & Maryna Lynko Украйна
6  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Полша
7  Dmitro Paley & Anastasiya Kuzmina Украйна
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

8  Vyatseslav Molkin & Kristiina Prants Естония
9  Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Украйна
10  Artis Robalds & Laima Ozolina Латвия
11  Andriy Pyatakha & Oksana Tsykalyuk Украйна
12  Stefan Varlan & Natalia Luchiv Молдова

Четвъртфинал

13  Roman Oligov & Valeriya Babay Украйна
14  Nikita Bryzgalov & Ekaterina Tabachkova (aka Ryabogina) Русия
14  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Латвия
14  Jan Teslia & Kamila Schmidt Полша
14  Tobiasz Uniejewski & Ksenia Isakova Полша
18  Ligitas Bernatavicius & Egle Valentaite Литва
18  Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Полша
20  Dan Capcelea & Doina Ignat Молдова
20  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Украйна
20  Igor Stasiewicz & Natalia Tyszko Полша
23  Sebastian Mroz & Pola Anforowicz Полша
24  Aleksandr Bobrov & Tetyana Trubnikova Украйна
24  Peteris Lapins & Laura Valta Латвия
26  Oleksandr Petryshyn & Elizaveta Parshyna Украйна
27  Igor Holovaci & Nataliya Holotylo Украйна

2-ри кръг (топ 48)

28  Gundars Kalnins & Veronika Dedjajeva Латвия
28  Valts Liepnieks & Daniela Diure Латвия
30  Jokubas Narkus & Kristina Rabecaite Литва
31  Maciek Dabrowski & Aleksandra Goralczuk Полша
31  Robert Veskus & Jelena Vassiljeva Естония
33  Matvij Dvorkin & Tetyana Borovik Украйна
34  Ignat Calasnic & Ecaterina Nicanorova Молдова
34  Ilya Malyshev & Alisa Shevchenko Русия
36  Viktor Mamalyga & Svetlana Portnaya Украйна
36  Ernestas Monginas & Vaida Lukauskaite Литва
36  Jokubas Venckus & Aiste Burnyte Литва
36  Andrey Yakimenko & Yuliya Levchenko Украйна
40  Edgaras Brazas & Kotryna Petrosiute Литва
40  Michal Danilczuk & Adrianna Rogowska Полша
40  Maksim Efimtsev & Anna Barbacheva Русия
40  Artem Karamian & Irina Bystrova Молдова
40  Valerii Leontiev & Irina Pascari Молдова
40  David Mhitaryan & Galina Mhitaryan Украйна
40  Tautvydas Sinkevicius & Egidija Kalinauskaite Литва
47  Kriss Zale & Liva Orleane Латвия
48  Aleksandr Reva & Svetlana Zhatkina Русия

1-ви кръг (топ 95)

49  Oleg Provozin & Dariya Sereda Украйна
49  Karl Andres Saul & Marina Tülp Естония
49  Edgars Silovs & Juta Einmane Латвия
52  Filipp Borisenok & Anastasiya Kuznetsova Русия
52  Andriy Doskoch & Yuliya Zhyk Украйна
52  Daniil Egorenko & Yulia Baykeeva Русия
52  Aleksey Laptenok & Ekaterina Yasyutina Беларус
56  Volodymyr Yaroshkevich & Darya Mykolenko Украйна
57  Harijs Locs & Undine Papule Латвия
57  Ion Postolace & Alina Grozea Румъния
57  Daniil Seppa & Kristina Putsinina Естония
60  Oleksandr Borysovskiy & Larisa Molodec Украйна
60  Stanislav Lysovolenko & Tetyana Khorosheva Украйна
62  Vladimir Hyncu & Svetlana Vinnic Молдова
62  Igor Sabiy & Anastasiya Ploschunska Украйна
62  Dmytro Soroka & Aleksandra Burakova Украйна
65  Vladislav Bariev & Aleksandra Zaytseva Русия
65  Igor Cheban & Aleksandra Filimonova Русия
65  Cheslav Novytskyy & Evgeniya Chernova Украйна
65  Anatoliy Slipchenko & Anastasiya Vozgriva Украйна
65  Aleksandr Zahhartsuk & Anastasia Malleus Естония
70  Maxim Efanin & Julija Shapiro Украйна
70  Reinis Rubins & Vlada Kolesnicenko Латвия
72  Stanislav Antypov & Olga Kalesnik Украйна
73  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Украйна
73  Maris Loja & Madara Freiberga Латвия
73  Oleksandr Savchenko & Anna Cherney Украйна
73  Volodymir Siryy & Anna Elystratova Украйна
73  Dmytro Smoljannikov & Zenja Kozlova Украйна
73  Martins Taranda & Madara Estrika Латвия
79  Daniels Belugins & Alise Milkevica Латвия
79  Vladyslav Myshko & Evgeniya Tvileneva Украйна
79  Oleksiy Pishchenko & Anastasiya Melnychuk Украйна
79  Alexey Rostovskiy & Maria Milyuchenko Русия
83  Ivan Prikhodko & Margarita Loboda Естония
83  Vardan Simonyan & Tatyana Baranova Русия
83  Andriy Yudin & Svitlana Levit Украйна
86  Sergey Korovykovskiy & Diana Soroka Украйна
86  Sergey Markin & Valeria Solovyeva Русия
86  Aleksey Vasilchenko & Alena Chekalkina Русия
89  Edgars Gribusts & Liene Everse Латвия
89  Blazej Lewandowski & Adrianna Kamrowska Полша
91  Artur Knjazev & Darja Aleksejeva Естония
91  Yaroslav Levontyev & Elizavetta Shavchenko Украйна
93  Mykhayl Brylyov & Victoriya Mochalova Украйна
94  Viktor Kazakov & Anna Berezhenko Русия
94  Maxim Povelii & Oxana Eriomenco Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}