Results from Tropicana Cup 2007 - Junior I 10 Dance 19 април 2007 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Tropicana Cup 2007
Полша - Mikolajki 19 април 2007 г.

Junior I 10 Dance 19 април 2007 г.

Финал

1  Viacheslav Karasev & Ekaterina Bykova Русия
2  Filipp Maryanovskiy & Zlata Prykhodko-bosova Украйна
3  Denis Murzal & Alisa Kushnareva Русия
4  Arian Winowski & Sandra Michalczyk Полша
5  Ivan Kazakevich & Anastasiya Grigorenko Беларус
6  Marius Bodiul & Catalina Cristian Молдова
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Rafael Aleksanjan & Mariann Smolski Естония
8  Oleksandr Gorbenko & Mariya Krivko Украйна
9  Nikita Klyuchko & Yana Shvamberg Украйна
9  Sergej Skripcenko & Goda Zajauskaite Литва
11  Yaroslav Semenenko & Anastasiya Vysotska Украйна
12  Aleksandrs Aniscenko & Anna Andreicuka Латвия

Четвъртфинал

13  Oleksandr Frantsen & Olga Shchuchynska Украйна
14  Vladyslav Bernyk & Alina Koshlakova Украйна
14  Vadim Gorbach & Polina Matskevich Беларус
14  Vladimir Zubov & Mariya Eliseeva Русия
17  Alexandru Pogor & Irina Visinskaya Молдова
18  Karls Aniscenko & Anna Paula Eglite Латвия
19  Roberts Peca & Diana Mackevica Латвия
20  Dmitrijs Derjagins & Lelde Zimele Латвия
21  Pawel Urbanski & Karolina Szostek Полша
22  Oleksander Panchuk & Yuliya Sorokata Украйна
23  Karlis Lapins & Beate-katrina Zeltina Латвия
24  Bartosz Bojanczyk & Sandra Krzyzanowska Полша

2-ри кръг (топ 50)

25  Artur Martea & Iulia Celpan Молдова
26  Anatoliy Guliy & Anastasiya Kharchenko Украйна
26  Denys Popov & Anna Dergunova Русия
26  Dmytro Yevtushenko & Olena Dudka Украйна
29  Bogdan Zaritskiy & Polina Khanukaeva Русия
30  Tomas Fainsil & Akvili Sinkeviciute Литва
31  Danil Isaev & Marina Prokopenko Русия
31  Ilia Ivanov & Mariya Gorodilova Русия
33  Maciej Rasinski & Aleksandra Wojcicka Полша
33  Roberts Zageris & Evita Brilte Латвия
35  Artur Mesropyan & Karolina Kobzar Украйна
36  Edvins Astahovs & Anastasija Volozaninova Латвия
36  Sergey Dratvitskiy & Olga Chechet Беларус
38  Teymur Akhmedov & Natalia Denisova Русия
38  Andrey Smotrov & Ekaterina Maltseva Русия
40  Roman Davydov & Yulia Feoktistova Русия
41  Oleg Kulik & Irina Nagornyak Украйна
41  Sergey Shubadeev & Olesya Radaeva Русия
43  Ilya Mariyko & Yana Kramer Русия
43  Cristian Popescu & Alexandra Lupu Молдова
45  Silvestras Koroliovas & Evelina Butkaite Литва
45  Roman Mikin & Darya Tsvetkova Русия
47  Ivan Khudoley & Dariya Ponomarenko Украйна
48  Aleksander Kobylinski & Ewelina Dabrowska Полша
49  Dmitrii Suhorukov & Valeriya Suschko Украйна
50  Vitaliy Kalyuzhnyy & Anhelina Gordina Украйна

1-ви кръг (топ 62)

51  Roman Drobotov & Ganna Vozhikova Украйна
52  Mantas Kirvelis & Ieva Jasaite Литва
52  Nikolai Saduro & Evgeniya Moiseenko Украйна
54  Ivan Varfolomeev & Diana Mashukova Русия
55  Sergiy Chernykov & Xeniya Ovchynnykova Украйна
56  Alexandr Malyy & Alexandra Danilchuk Украйна
57  Samat Sattarov & Anastasiya Bubchikova Русия
57  Ivan Tsoy & Natalya Streltsova Русия
59  Aleksandr Lutovin & Yuliya Remizova Русия
60  Ilya Surkov & Ekaterina Datsko Русия
61  Maksim Chuprin & Kseniya Poglazova Украйна
62  Anton Gudok & Valentina Sharafetdinova Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}