Results from Tropicana Cup 2007 - Junior I Standard 20 април 2007 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Tropicana Cup 2007
Полша - Mikolajki 19 април 2007 г.

Junior I Standard 20 април 2007 г.

Финал

1  Viacheslav Karasev & Ekaterina Bykova Русия
2  Rafael Aleksanjan & Mariann Smolski Естония
3  Denis Murzal & Alisa Kushnareva Русия
4  Ivan Kazakevich & Anastasiya Grigorenko Беларус
5  Filipp Maryanovskiy & Zlata Prykhodko-bosova Украйна
6  Arian Winowski & Sandra Michalczyk Полша
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Alexandru Pogor & Irina Visinskaya Молдова
8  Sergej Skripcenko & Goda Zajauskaite Литва
8  Vladimir Zubov & Mariya Eliseeva Русия
10  Pawel Urbanski & Karolina Szostek Полша
11  Vadim Gorbach & Polina Matskevich Беларус
12  Nikita Klyuchko & Yana Shvamberg Украйна

Четвъртфинал

13  Oleksandr Gorbenko & Mariya Krivko Украйна
14  Marius Bodiul & Catalina Cristian Молдова
14  Aleksander Kobylinski & Ewelina Dabrowska Полша
16  Dmitrijs Derjagins & Lelde Zimele Латвия
17  Oleksander Panchuk & Yuliya Sorokata Украйна
18  Bartosz Bojanczyk & Sandra Krzyzanowska Полша
18  Dmytro Yevtushenko & Olena Dudka Украйна
20  Sergey Shubadeev & Olesya Radaeva Русия
21  Bogdan Zaritskiy & Polina Khanukaeva Русия
22  Sergey Dratvitskiy & Olga Chechet Беларус
23  Anatoliy Guliy & Anastasiya Kharchenko Украйна

2-ри кръг (топ 48)

24  Oleksandr Frantsen & Olga Shchuchynska Украйна
24  Silvestras Koroliovas & Evelina Butkaite Литва
24  Karlis Lapins & Beate-katrina Zeltina Латвия
24  Ilya Moliuzhenko & Kristina Atalla Русия
24  Cristian Popescu & Alexandra Lupu Молдова
24  Denys Popov & Anna Dergunova Русия
30  Nikolai Saduro & Evgeniya Moiseenko Украйна
31  Teymur Akhmedov & Natalia Denisova Русия
31  Aleksandrs Aniscenko & Anna Andreicuka Латвия
31  Edvins Astahovs & Anastasija Volozaninova Латвия
34  Yaroslav Semenenko & Anastasiya Vysotska Украйна
35  Danil Isaev & Marina Prokopenko Русия
36  Ilya Mariyko & Yana Kramer Русия
36  Artur Martea & Iulia Celpan Молдова
36  Roberts Zageris & Evita Brilte Латвия
39  Artem Akimov & Ekaterina Kiryakina Русия
39  Jokubas Laukaitis & Patrisia Belousova Литва
41  Oleg Kulik & Irina Nagornyak Украйна
41  Alexandr Malyy & Alexandra Danilchuk Украйна
41  Andrey Ovchintsev & Nadiya Dzhambatirova Русия
44  Roman Davydov & Yulia Feoktistova Русия
44  Ivan Khudoley & Dariya Ponomarenko Украйна
46  Ilya Surkov & Ekaterina Datsko Русия
47  Dominykas Granskas & Svetlana Azarova Литва
47  Oleksiy Savin & Diana Nonik Украйна

1-ви кръг (топ 84)

49  Maciej Rasinski & Aleksandra Wojcicka Полша
50  Tomas Fainsil & Akvili Sinkeviciute Литва
50  Aleksandr Lutovin & Yuliya Remizova Русия
50  Dmitrii Suhorukov & Valeriya Suschko Украйна
53  Karls Aniscenko & Anna Paula Eglite Латвия
53  Roberts Peca & Diana Mackevica Латвия
53  Ivan Tsoy & Natalya Streltsova Русия
56  Maksim Chuprin & Kseniya Poglazova Украйна
56  Oleksiy Popov & Ekaterina Malinskaya Украйна
58  Vitaliy Kalyuzhnyy & Anhelina Gordina Украйна
59  Sergiy Chernykov & Xeniya Ovchynnykova Украйна
59  Oleg Denisuyk & Veronika Vysotska Украйна
59  Ilia Ivanov & Mariya Gorodilova Русия
62  Ivan Siroshtan & Olesya Nastaeva Украйна
63  Serggii Aldoshyn & Violetta Gerasko Украйна
63  Mantas Kirvelis & Ieva Jasaite Литва
63  Roman Mikin & Darya Tsvetkova Русия
63  Ivan Varfolomeev & Diana Mashukova Русия
67  Nazar Osheyko & Valeria Malenko Украйна
68  Roman Drobotov & Ganna Vozhikova Украйна
68  Vitaliy Ludaev & Polina Sokolova Украйна
68  Artur Mesropyan & Karolina Kobzar Украйна
68  Andrey Smotrov & Ekaterina Maltseva Русия
68  Mikhail Zaikin & Yaroslava Tkach Украйна
73  Oskars Aleksandrs Zelinskis & Lasma Sestule Латвия
74  Samat Sattarov & Anastasiya Bubchikova Русия
74  Andrey Surin & Karolina Samodumkina Русия
76  Leonard Franaszczuk & Patrycja Spirydonska Полша
76  Maciej Szalkowski & Andrea Gieleta Полша
76  Aleksandr Zhuravko & Elena Mesnyankyna Украйна
76  Kristers Zuika & Endija Zuika Латвия
80  Alexander Skvortsov & Kseniya Ivanova Русия
81  Martins Oto Cerps & Evelina Lapa Латвия
81  Viesturs Varavs & Anna Priedina Латвия
83  Anton Gudok & Valentina Sharafetdinova Русия
83  Dmitrijs Lucevics & Diana Judze Латвия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}