Results from Tropicana Cup 2007 - Juvenile II Standard 19 април 2007 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Tropicana Cup 2007
Полша - Mikolajki 19 април 2007 г.

Juvenile II Standard 19 април 2007 г.

Финал

1  Michail Dezhurov & Inna Tokarchuk Русия
2  Alexandru Birca & Jessica Balan Молдова
3  Vladimir Neykshin & Elina Kalvane Латвия
4  Wiktor Wilga & Klaudia Laskowska Полша
5  Davis Udris & Ruta Meirupska Латвия
6  Vladislav Lievshunov & Veronika Gushca Беларус
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Kewin Espenszyt & Jowita Misiakowska Полша
8  Denis Kazakov & Katerina Sahanenko Украйна
9  Ilya Kashirkin & Anna Guschina Русия
9  Cristian Lupu & Stela Vlas Молдова
11  Lukas Ancikevicius & Juste Barakauskaite Литва
12  Sergej Melnikov & Anastasiya Tushkevich Беларус

Четвъртфинал

13  Sergey Aleynikov & Yulia Zemtsova Русия
13  Mykhaylo Bykov & Anastasiya Loboyko Украйна
15  Vitaly Bralgin & Anna Anufrieva Русия
15  Maurycy Szmit & Olga Krakowiak Полша
17  Oliver Kips & Kristina Morozjuk Естония
17  Nikita Kuzmin & Oleksandra Kravchenko (aka Krasnikova) Украйна
19  Natans Katkovskis & Jelizaveta Manija Латвия
20  Artem Cherkashyn & Olga Kuzmenko Украйна
20  Pavel Sabadash & Anastasia Samilkina Русия
20  Alexey Viacheslavov & Alina Voyna Русия
23  Dmytro Zruynovanyy & Anna Ustenko Украйна
24  Martins Ozolins & Ivita Ozolina Латвия
25  Artur Skrzypek & Paulina Mrowczynska Полша
26  Mykola Gospodinov & Alina Semienienko Украйна

1-ви кръг (топ 52)

27  Aleksej Bida & Ninel Dudnik Украйна
28  Nikita Kutuzov & Katya Kozlova Русия
28  Vadim Predein & Polina Predeina Русия
30  Ivan Ivanov & Yana Krivstova Русия
30  Anton Panchyshko & Alona Mamontova Украйна
32  Vitaliy Besarab & Darya Tyuhtya Украйна
32  Aleksandr Druba & Liana Tolech Украйна
32  Ronalds Grinbergs & Reicela Heinrihsone Латвия
32  Robert Kacperski & Adrianna Zymek Полша
32  Arturs Remeika & Paula Kukute Латвия
32  Sasha Sigida & Helen Podolyanko Украйна
32  Renars Susters & Viktorija Ivanova Латвия
32  Gordey Zeldovich & Polina Kulikova Русия
40  Kostyantin Dutkovskiy & Katerina Nosenko Украйна
40  Gennadiy Paslov & Valeria Golovatenko Украйна
40  Kirill Skotnikov & Elizaveta Kaygorodova Русия
40  Konstantin Zabolotnyy & Anna Dodoncha Украйна
44  Yaroslav Agarkov & Olga Manakova Русия
44  Nikita Unoshev & Evgenija Muspan Украйна
46  Maxim Zubov & Arina Savchenko Русия
47  Vladislav Karabev & Diana Yvarova Украйна
48  Alexander Alekhin & Veronika Vorobieva Русия
48  Alexey Atanov & Anastasia Belikova Русия
48  Vladimir Borisyenko & Katerina Kust Украйна
48  Oleksiy Pastukhov & Anastasiya Firova Украйна
52  Jonatans Gurovs & Katrina Kutovaja Латвия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}