Results from Tropicana Cup 2008 - IDSF Open Standard 12 април 2008 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Tropicana Cup 2008
Полша - Mikolajki 10 април 2008 г.

IDSF Open Standard 12 април 2008 г.

Финал

1  Simone Segatori & Annette Sudol Германия
2  Mark Elsbury & Olga Elsbury Англия
3  Eimantas Kalinauskas & Greta Laurinaityte Литва
4  Dumitru Doga & Svetlana Visinscaia Молдова
5  Pawel Wlodzimierz & Julita Krasnoborska Полша
6  Giovanni Vitone & Sara Confalonieri Италия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak Полша
8  Vadym Litvinenko & Kateryna Kordonets Украйна
9  Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Русия
9  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Естония
11  Evgeniy Barskiy & Ksenia Isakova Русия
12  Fiorenzo Rocco & Angela Taglianetti Италия

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Четвъртфинал

13  Aigars Auzenbergs & Anete Paradniece Латвия
13  Grigoriy Kolomeets & Anna Kozyreva Русия
15  Oleksii Guzyr & Rikako Ota Украйна
16  Guerino Fraina & Irene Calo Италия
17  Jacek Fidurski & Malgorzata Kotlicka Полша
18  Nikita Zolotarev & Nikol Matiushenko Русия
19  Salvatore Cacciottelli & Antonietta Spagnuolo Италия
19  Yevgen Lisunov & Valeriya Zhuravliova Украйна
21  Pavlo Sobolevskyy & Nataliya Kolyada Украйна
21  Roman Usmanov & Aleksandra Samorodskaya Беларус
23  Viktors Haritonovs & Olga Haritonova Латвия
23  Jüri Kagan & Margarita Kagan Естония
25  Dmitriy Grigoryev & Anastasiya Bessalova Украйна

2-ри кръг (топ 36)

26  Janis Mednis & Anna Voroncuka Латвия
26  Vadym Terentev & Natalia Rusachenko Украйна
28  Evgeniy Korshunov & Marina Frolova Русия
29  Sergiy Bylina & Muminat Minatullayeva Украйна
29  Andrey Papaev & Darya Muksinova Русия
31  Alessandro Di Cunzolo & Sabrina Lo Sasso Италия
31  Maris Loja & Madara Freiberga Латвия
33  Mikhail Belous & Ekaterina Andronova Русия
34  Andrij Zubko & Tanya Revyn Украйна
35  Reinis Audarins & Liene Sinicka Латвия
36  Sergey Zorin & Ekaterina Naumova Русия

1-ви кръг (топ 44)

37  Niks Bisenieks & Kristine Lopeta Латвия
38  Georgiy Cholan & Viktoriya Marinyak Украйна
39  Piotr Giglewicz & Inez Sadkowska Полша
40  Andrejs Tarasovs & Stella Novaha Латвия
41  Iurii Vladimirov & Olga Iekimova Украйна
42  Ilya Firsov & Tatiana Dudenko Русия
43  Lev Ermakov & Sofia Burshtein Русия
44  Oleg Lychkatyy & Yuliya Deynershteyn Украйна
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}