Results from Tropicana Cup 2008 - Juvenile II Latin 11 април 2008 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Tropicana Cup 2008
Полша - Mikolajki 10 април 2008 г.

Juvenile II Latin 11 април 2008 г.

Финал

1  Rostislav Dzidzoev & Anastasiya Pashkeeva Русия
2  Vladimir Neykshin & Elina Kalvane Латвия
3  Mykola Antimbetov & Anna Dodoncha Украйна
4  Dmitriy Osadchuk & Natalya Kozhevnikova Беларус
5  Artem Sattarov & Ilmira Yarullina Русия
6  Sergey Kotov & Anastasia Zaytseva Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Sergey Aleynikov & Yulia Zemtsova Русия
7  Artur Solomovych & Iana Klianascius Украйна
9  Stanislav Temerivskyi & Izabel Valeria Chernyshevska Украйна
10  Aleksey Danilov & Veronika Starchenko Русия
11  Mateusz Brzozowski & Justyna Mozdzonek Полша
11  Yuri Zabrotskyi & Anastasia Sainiuk Украйна

Четвъртфинал

13  Davis Udris & Ruta Meirupska Латвия
14  Denis Fesenko & Mariya Lytvynenko Украйна
15  Andrey Nasadik & Sofia Sirkova Латвия
16  Olivers Berzs & Estere Beatrise Klapere Латвия
16  Ilya Stepanov & Polina Kulikova Русия
16  Aleksandr Tiunkov & Anna Prianishnikova Русия
16  Aidens Zalans & Beate Anne Strauta Латвия
20  Georg Gritsai & Jekaterina Blinkova Естония
21  Daniil Bochkarev & Taisiya Priporova Русия
22  Dmitry Khukhko & Sofia Smirnova Русия
23  Kristaps Malarchiks & Klinta Smite Латвия
23  Artem Somatkan & Tatiana Ryabokon Украйна
25  Ronalds Grinbergs & Reicela Heinrihsone Латвия

1-ви кръг (топ 48)

26  Alik Bilyalov & Kateryna Mazina Украйна
27  Georgiy Korotkov & Daria Cherkas Русия
27  German Putilovskij & Daria Hirzhon Беларус
27  Patriks Simsons & Gunta-Anda Zabrauska Латвия
30  Roberts Gints Berzins & Megija Dana Morite Латвия
30  Dmitriy Zhurilov & Oleksandra Chervonenko Украйна
32  Janis Beikmanis & Annija Pivina Латвия
32  Nykolay Gospodynov & Mylana Grygoreva Украйна
34  Oleg Bushuyev & Kateryna Suleymanova Украйна
34  Filip Marchalewski & Wiktoria Kaszubowska Полша
36  Gordey Zeldovich & Anastasiya Strashnova Русия
37  Jonatans Gurovs & Katrina Kutovaja Латвия
37  Maksim Maksimov & Daria Ustiuzanina Русия
37  Karolis Petrosius & Marija Kozuchar Литва
40  Aleksey Pastukhov & Zhanna Trufanova Украйна
41  Aleksandrs Bautra & Kendija Ziemele Латвия
41  Dmytryy Markovskyy & Elyzaveta Kulykova Украйна
41  Maksym Omelyan & Anna Koshelenko Украйна
44  Alexey Atanov & Anastasia Belikova Русия
44  Evgeny Sotnik & Anna Rogulina Русия
46  Nikita Bondariev & Evgenia Shumakova Русия
46  Miks Svampe & Elza Pavulina Латвия
48  Konstantins Mihejevs & Laura Klavina Латвия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}