Results from Tropicana Cup 2008 - Juvenile II Latin 11 април 2008 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
Научи повече как да advertise your product при нас

Tropicana Cup 2008
Полша - Mikolajki 10 април 2008 г.

Juvenile II Latin 11 април 2008 г.

Финал

1  Rostislav Dzidzoev & Anastasiya Pashkeeva Русия
2  Vladimir Neykshin & Elina Kalvane Латвия
3  Mykola Antimbetov & Anna Dodoncha Украйна
4  Dmitriy Osadchuk & Natalya Kozhevnikova Беларус
5  Artem Sattarov & Ilmira Yarullina Русия
6  Sergey Kotov & Anastasia Zaytseva Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Sergey Aleynikov & Yulia Zemtsova Русия
7  Artur Solomovych & Iana Klianascius Украйна
9  Stanislav Temerivskyi & Izabel Valeria Chernyshevska Украйна
10  Aleksey Danilov & Veronika Starchenko Русия
11  Mateusz Brzozowski & Justyna Mozdzonek Полша
11  Yuri Zabrotskyi & Anastasia Sainiuk Украйна

Четвъртфинал

13  Davis Udris & Ruta Meirupska Латвия
14  Denis Fesenko & Mariya Lytvynenko Украйна
15  Andrey Nasadik & Sofia Sirkova Латвия
16  Olivers Berzs & Estere Beatrise Klapere Латвия
16  Ilya Stepanov & Polina Kulikova Русия
16  Aleksandr Tiunkov & Anna Prianishnikova Русия
16  Aidens Zalans & Beate Anne Strauta Латвия
20  Georg Gritsai & Jekaterina Blinkova Естония
21  Daniil Bochkarev & Taisiya Priporova Русия
22  Dmitry Khukhko & Sofia Smirnova Русия
23  Kristaps Malarchiks & Klinta Smite Латвия
23  Artem Somatkan & Tatiana Ryabokon Украйна
25  Ronalds Grinbergs & Reicela Heinrihsone Латвия

1-ви кръг (топ 48)

26  Alik Bilyalov & Kateryna Mazina Украйна
27  Georgiy Korotkov & Daria Cherkas Русия
27  German Putilovskij & Daria Hirzhon Беларус
27  Patriks Simsons & Gunta-Anda Zabrauska Латвия
30  Roberts Gints Berzins & Megija Dana Morite Латвия
30  Dmitriy Zhurilov & Oleksandra Chervonenko Украйна
32  Janis Beikmanis & Annija Pivina Латвия
32  Nykolay Gospodynov & Mylana Grygoreva Украйна
34  Oleg Bushuyev & Kateryna Suleymanova Украйна
34  Filip Marchalewski & Wiktoria Kaszubowska Полша
36  Gordey Zeldovich & Anastasiya Strashnova Русия
37  Jonatans Gurovs & Katrina Kutovaja Латвия
37  Maksim Maksimov & Daria Ustiuzanina Русия
37  Karolis Petrosius & Marija Kozuchar Литва
40  Aleksey Pastukhov & Zhanna Trufanova Украйна
41  Aleksandrs Bautra & Kendija Ziemele Латвия
41  Dmytryy Markovskyy & Elyzaveta Kulykova Украйна
41  Maksym Omelyan & Anna Koshelenko Украйна
44  Alexey Atanov & Anastasia Belikova Русия
44  Evgeny Sotnik & Anna Rogulina Русия
46  Nikita Bondariev & Evgenia Shumakova Русия
46  Miks Svampe & Elza Pavulina Латвия
48  Konstantins Mihejevs & Laura Klavina Латвия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}