Results from Tropicana Cup 2008 - Youth Under21 10 Dance 10 април 2008 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
Научи повече как да advertise your product при нас

Tropicana Cup 2008
Полша - Mikolajki 10 април 2008 г.

Youth Under21 10 Dance 10 април 2008 г.

Финал

1  Rihards Eglitis & Elza Pole Латвия
2  Dumitru Doga & Svetlana Visinscaia Молдова
3  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Русия
4  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Полша
5  Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Финландия
6  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Латвия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Oleksiy Puzanov & Iryna Grebennyk Украйна
8  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Естония
9  Dmytro Korovkin & Karina Karapetian Украйна
10  Anatoly Novoselov & Alina Merenkova Русия
11  Viacheslav Korovin & Tatyana Rogacheva Русия
12  Paul Reinolt & Madli Pappa Естония

Четвъртфинал

13  Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Русия
14  Dmitrijs Golasko & Anna Kirilova Латвия
14  Jüri Kagan & Margarita Kagan Естония
16  Dmitriy Nesterov & Taisa Finenkova Русия
17  Aleksandrs Kovriga & Jekaterina Hlopova Латвия
17  Sergey Zorin & Ekaterina Naumova Русия
19  Szymon Gierzok & Joanna Wojcik Полша
19  Konstantyn Gladkyy & Aleksandra Rusakova Украйна
21  Vitaliy Pidchenko & Kateryna Parfenova Украйна
22  Evgeniy Koptev & Natalya Savitskaya Русия
23  Maksym Zubenko & Alina Kornyenko Украйна
24  Lev Ermakov & Sofia Burshtein Русия

1-ви кръг (топ 35)

25  Aleksey Karpychov & Larysa Karpychova Русия
26  Jacek Janda & Milena Duch Полша
27  Sergey Kiselev & Ekaterina Popova Беларус
28  Andriy Reva & Galyna Pyekha Украйна
29  Mikhail Belonozhko & Nastia Krivosheeva Русия
30  Oleksiy Tyschenko & Alisa Polischuk Украйна
31  Gennadiy Shevchuk & Iulia Zhuk Украйна
32  Andris Grapens & Lelde Strazdina Латвия
33  Dmytro Smoljannikov & Elina Vorobey Украйна
34  Dmytro Sokolov & Olena Synyakova Украйна
35  Yaroslav Belazan & Sofi Belazan Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}