Results from Tropicana Cup 2008 - Youth Under21 Latin 12 април 2008 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Tropicana Cup 2008
Полша - Mikolajki 10 април 2008 г.

Youth Under21 Latin 12 април 2008 г.

Финал

1  Andrey Gusev & Elizaveta Cherevichnaya Русия
2  Vitaliy Proskurin & Natia Kuprava Украйна
3  Evgen Golichenko & Kateryna Krut Украйна
4  Rihards Eglitis & Elza Pole Латвия
5  Bogdan Velykgolova & Diana Grechana Украйна
6  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Латвия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Oleksiy Puzanov & Iryna Grebennyk Украйна
7  Andriy Pyatakha & Svitlana Kostenko Украйна
9  Rafal Janecki & Anna Piaseczna Полша
10  Vladislav Inostrantsev & Marina Nikolajeva Естония
10  Alexandr Krasnenkov & Alina Zaychenko Русия
10  Kyrylo Radostev & Katerina Kushnareva Украйна

Четвъртфинал

13  Jan Teslia & Kamila Schmidt Полша
13  Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Финландия
15  Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Латвия
16  Oleksiy Tyschenko & Alisa Polischuk Украйна
17  Pawel Milcarz & Agnieszka Kaczorowska Полша
18  Maksim Stepanov & Kerstin Kruuse Естония
19  Anatoly Novoselov & Alina Merenkova Русия
19  Simone Vertuccio & Anastasiya Kuzmina Италия
21  Denis Buga & Anna Martynenko Русия
21  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Латвия
23  Evgen Grytsak & Yuliya Gakhova Украйна
24  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Полша

2-ри кръг (топ 48)

25  Dmitriy Nesterov & Taisa Finenkova Русия
26  Konstanty Kolesinski & Pola Anforowicz Полша
26  Dmytro Korovkin & Karina Karapetian Украйна
28  Maksim Kapitanchuk & Tetyana Borovik Украйна
28  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Украйна
30  Dmitriy Bredikhin & Sofya Kharina Русия
30  Konstantyn Gladkyy & Aleksandra Rusakova Украйна
32  Szymon Gierzok & Joanna Wojcik Полша
32  Vitaliy Pidchenko & Kateryna Parfenova Украйна
34  Vladyslav Babenko & Alexandra Dáné Унгария
34  Pavlo Bernyk & Yana Karselyan Украйна
34  Evgen Kornievskyy & Elizaveta Parshyna Украйна
37  Dmitrijs Golasko & Anna Kirilova Латвия
37  Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Русия
39  Sergey Tril & Kateryna Levchenko Украйна
40  Denis Migunov & Katja Lapitseva Естония
40  Andriy Reva & Galyna Pyekha Украйна
42  Mikhail Belonozhko & Nastia Krivosheeva Русия
43  Viacheslav Korovin & Tatyana Rogacheva Русия
44  Dmitriy Ageev & Nadezhda Chvileva Русия
44  Deniss Artemjevs & Zanna Bosova Латвия
44  Sergey Kiselev & Ekaterina Popova Беларус
47  Paul Reinolt & Madli Pappa Естония
48  Artem Stolyarenko & Tonya Rudyaga Украйна

1-ви кръг (топ 67)

49  Wojciech Kowalski & Malgorzata Borsuk Полша
49  Andrey Semakin & Yana Demenok Русия
51  Maciej Talarek & Paulina Czech Полша
52  Edgaras Brazas & Laurita Stasiunaite Литва
52  Aleksandrs Kovriga & Jekaterina Hlopova Латвия
54  Gennadiy Shevchuk & Iulia Zhuk Украйна
55  Lev Ermakov & Sofia Burshtein Русия
56  Oleksandr Bogodayko & Valeriya Korzh Украйна
57  Andris Grapens & Lelde Strazdina Латвия
58  Viktor Besaraba & Khrystyna Cherkez Украйна
58  Evgeniy Koptev & Natalya Savitskaya Русия
60  Taras Ipatov & Arina Rozhkova Украйна
61  Aleksey Karpychov & Larysa Karpychova Русия
61  Aleksey Sidorov & Irina Belyaeva Русия
63  Dmytro Smoljannikov & Elina Vorobey Украйна
64  Roman Klochko & Anna Manzina Украйна
65  Yaroslav Belazan & Sofi Belazan Русия
65  Dmytro Sokolov & Olena Synyakova Украйна
67  Alexander Gurdisov & Dariya Merzlyakova Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}