Results from Tropicana Cup 2008 - Youth Under21 Latin 12 април 2008 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

Tropicana Cup 2008
Полша - Mikolajki 10 април 2008 г.

Youth Under21 Latin 12 април 2008 г.

Финал

1  Andrey Gusev & Elizaveta Cherevichnaya Русия
2  Vitaliy Proskurin & Natia Kuprava Украйна
3  Evgen Golichenko & Kateryna Krut Украйна
4  Rihards Eglitis & Elza Pole Латвия
5  Bogdan Velykgolova & Diana Grechana Украйна
6  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Латвия
Реклама
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Oleksiy Puzanov & Iryna Grebennyk Украйна
7  Andriy Pyatakha & Svitlana Kostenko Украйна
9  Rafal Janecki & Anna Piaseczna Полша
10  Vladislav Inostrantsev & Marina Nikolajeva Естония
10  Alexandr Krasnenkov & Alina Zaychenko Русия
10  Kyrylo Radostev & Katerina Kushnareva Украйна

Четвъртфинал

13  Jan Teslia & Kamila Schmidt Полша
13  Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Финландия
15  Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Латвия
16  Oleksiy Tyschenko & Alisa Polischuk Украйна
17  Pawel Milcarz & Agnieszka Kaczorowska Полша
18  Maksim Stepanov & Kerstin Kruuse Естония
19  Anatoly Novoselov & Alina Merenkova Русия
19  Simone Vertuccio & Anastasiya Kuzmina Италия
21  Denis Buga & Anna Martynenko Русия
21  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Латвия
23  Evgen Grytsak & Yuliya Gakhova Украйна
24  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Полша

2-ри кръг (топ 48)

25  Dmitriy Nesterov & Taisa Finenkova Русия
26  Konstanty Kolesinski & Pola Anforowicz Полша
26  Dmytro Korovkin & Karina Karapetian Украйна
28  Maksim Kapitanchuk & Tetyana Borovik Украйна
28  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Украйна
30  Dmitriy Bredikhin & Sofya Kharina Русия
30  Konstantyn Gladkyy & Aleksandra Rusakova Украйна
32  Szymon Gierzok & Joanna Wojcik Полша
32  Vitaliy Pidchenko & Kateryna Parfenova Украйна
34  Vladyslav Babenko & Alexandra Dáné Унгария
34  Pavlo Bernyk & Yana Karselyan Украйна
34  Evgen Kornievskyy & Elizaveta Parshyna Украйна
37  Dmitrijs Golasko & Anna Kirilova Латвия
37  Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Русия
39  Sergey Tril & Kateryna Levchenko Украйна
40  Denis Migunov & Katja Lapitseva Естония
40  Andriy Reva & Galyna Pyekha Украйна
42  Mikhail Belonozhko & Nastia Krivosheeva Русия
43  Viacheslav Korovin & Tatyana Rogacheva Русия
44  Dmitriy Ageev & Nadezhda Chvileva Русия
44  Deniss Artemjevs & Zanna Bosova Латвия
44  Sergey Kiselev & Ekaterina Popova Беларус
47  Paul Reinolt & Madli Pappa Естония
48  Artem Stolyarenko & Tonya Rudyaga Украйна

1-ви кръг (топ 67)

49  Wojciech Kowalski & Malgorzata Borsuk Полша
49  Andrey Semakin & Yana Demenok Русия
51  Maciej Talarek & Paulina Czech Полша
52  Edgaras Brazas & Laurita Stasiunaite Литва
52  Aleksandrs Kovriga & Jekaterina Hlopova Латвия
54  Gennadiy Shevchuk & Iulia Zhuk Украйна
55  Lev Ermakov & Sofia Burshtein Русия
56  Oleksandr Bogodayko & Valeriya Korzh Украйна
57  Andris Grapens & Lelde Strazdina Латвия
58  Viktor Besaraba & Khrystyna Cherkez Украйна
58  Evgeniy Koptev & Natalya Savitskaya Русия
60  Taras Ipatov & Arina Rozhkova Украйна
61  Aleksey Karpychov & Larysa Karpychova Русия
61  Aleksey Sidorov & Irina Belyaeva Русия
63  Dmytro Smoljannikov & Elina Vorobey Украйна
64  Roman Klochko & Anna Manzina Украйна
65  Yaroslav Belazan & Sofi Belazan Русия
65  Dmytro Sokolov & Olena Synyakova Украйна
67  Alexander Gurdisov & Dariya Merzlyakova Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}