Results from Tropicana Cup 2010 - IDSF International Open Latin 10 април 2010 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Tropicana Cup 2010
Полша - Mikolajki 08 април 2010 г.

IDSF International Open Latin 10 април 2010 г.

Финал

1  Andrey Gusev & Elizaveta Cherevichnaya Русия
2  Valentin Voronov & Alina Imrekova Русия
3  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Русия
4  Alexander Rebrov & Madara Liepniece Латвия
5  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Латвия
6  Andrea Silvestri & Martina Váradi Унгария
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  [28] Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek Полша
8  [24] Fedor Polyanskiy & Karina Galustyan Русия
9  [19] Yevgen Kashkovskyy & Anna Matus Молдова
10  [12] Vassili Anokhine & Tina Bazokina Естония
11  [7] Sergey Gusev & Anastassia Usoltseva Русия
12  [4] Nikolay Andruschenko & Darya Seyko Русия

Четвъртфинал

13  [24] Dmitriy Nikolaev & Yulya Zhylko Беларус
14  [21] Anton Skuratov & Alona Uehlin Германия
15  [20] Vladislav Inostrantsev & Marina Nikolajeva Естония
15  [20] Anton Semenov & Evgenia Kayukova Русия
17  [17] Timur Yusupov & Sofya Kharina Русия
18  [16] Konstanty Kolesinski & Agata Koziol Полша
18  [16] Evgeny Vinokurov & Christina Luft Германия
18  [16] Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Русия
21  [14] Artem Semerenko & Svitlana Sovetchenko Русия
22  [10] Gediminas Grigonis & Agne Malinauskaite Литва
23  [7] Edgars Jekabsons & Jekaterina Hlopova Латвия
24  Evgeniy Oreshnikov & Darya Kasparova Русия

2-ри кръг (топ 47)

25  [28] Danylo Shcherbanyuk & Megi Bakradze Русия
26  [25] Denis Medvedev & Elena Yakimchuk Русия
27  [24] Sebastian Mroz & Joanna Szumkowska Полша
28  [22] Pawel Nesterowicz & Aleksandra Dawidczyk Полша
29  [21] Leonid Apranich & Kamila Schmidt Полша
30  [20] Robert Kochanek & Nune Akopyan Армения
30  [20] Anatoly Novoselov & Tasja Schulz Германия
32  [18] Vladimir Besarab & Ecaterina Petrova Молдова
32  [18] Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Русия
34  [17] Maksim Stepanov & Kerstin Kruuse Естония
34  [17] Vladimir Vasilevich & Anna Magdeeva Русия
36  [10] Oleksiy Puzanov & Iryna Grebennyk Украйна
37  [9] Jakub Mazuch & Michaela Gatekova Чехия
38  [8] Dmitriy Bunin & Natasha Rusetskaya Русия
39  [7] Dmytro Korovkin & Yuliya Olefir Украйна
39  [7] Lukas Petkevicius & Migle Klupsaite Литва
41  [6] Serghei Goreanschii & Alina Grozea Молдова
42  [5] Svyatoslav Knyaz & Olga Dedushkevich Украйна
43  [4] Gregor Bronstein & Aigulim Gerich Германия
44  [3] Nerijus Jasaitis & Rolanda Maniuskaite Литва
44  [3] Robert Veskus & Kristiina Prants Естония
46  [2] Daniil Sukhanov & Ekaterina Vasilenko Русия
47  Igor Holovaci & Alina Koshlakova Украйна

1-ви кръг (топ 68)

49  [25] Viacheslav Chizhik & Olga Chechet Беларус
50  [24] Dmitri Polikarpov & Nadezhda Ivleva Русия
51  [22] Sergiy Bezprozvannyy & Yulia Mochalina Украйна
52  [21] Andriy Doskoch & Yuliya Zhyk Украйна
53  [17] Artem Kozlov & Anastasia Kriukova Русия
54  [15] Lars Olav Eltervaag & Melanie Kegel Норвегия
54  [15] Dzintars Jaundzeikars & Marta Kaleja Латвия
54  [15] Igor Wilczynski & Magdalena Perlinska Полша
57  [13] Vyacheslav Marinesku & Olena Starodubska Украйна
57  [13] Patrizio Pirola & Carola Terraneo Италия
59  [11] David Olsson & Valentina Rudenok Швеция
59  [11] Robert Poklitar & Valentina Vilchak Украйна
61  [10] Vladimir Kopriva & Lenka Stixova Чехия
62  [5] Dmitriy Kuchin & Karolina Nowacka Полша
63  [4] Evaldas Racys & Julija Baneviciute Литва
63  [4] Oskar Zoladkiewicz & Alicja Kotarba Полша
65  [2] Piotr Lasota & Monika Kubiak Полша
66  [1] Denis Buga & Elizaveta Maximova Русия
67  Aleksejus Janovskis & Karina Kazakova Литва
67  Piotr Klimaszynski & Gabriela Przekop Полша
67  Kirill Tsvetkov & Olesya Golubkina Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}