Results from Tyumen Region Governor's Cup - Junior I Combi Championship 19 януари 2013 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
Научи повече как да advertise your product при нас

Tyumen Region Governor's Cup
Русия - Tyumen 19 януари 2013 г.

Junior I Combi Championship 19 януари 2013 г.

Финал

1  Sergey Selyuk & Ekaterina Raspopova Русия
2  Evgeniy Fedorov & Yulana Ponomareva Русия
3  Egor Sivkov & Veronika Zavershinskaya Русия
4  Danil Eremeev & Anastasiya Golitsina Русия
5  Daniil Mazurov & Elizaveta Morozova Русия
6  Aleksandr Okhlopkov & Viktoriya Chernogrivova Русия
7  Arkadiy Borschevskiy & Darina Saukova Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

8  Nikita Sidorov & Aleksandra Kiseleva Русия
9  Semen Sukhov & Irina Kitsenko Русия
10  Yan Leontev & Evgeniya Shusharina Русия
11  Kirill Zheglov & Dana Mensh Русия
12  Yaroslav Maksimov & Anna Petrenko Русия

Четвъртфинал

13  Vladislav Kretov & Galina Krupkova Русия
14  Vladislav Piligrimov & Anastasiya Novikova Русия
15  Roman Muksimov & Anastasiya Gontova Русия
15  Stepan Suvorov & Mariya Slobozhan Русия
17  Semen Pyastolov & Ekaterina Gervaseva Русия
18  Ivan Smirnov & Anastasiya Prokopiv Русия
18  Yaroslav Ukrainskiy & Polina Artsibasheva Русия
20  Robert Petersh & Elina Ablyamitova Русия
21  Aleksey Navozov & Anastasiya Pozdnyakova Русия
22  Mikhail Obryadov & Irina Knyazheva Русия
23  Efim Kondrashin & Mariya Chekmareva Русия
24  Aleksandr Chernoskutov & Ekaterina Salimgarieva Русия

1-ви кръг (топ 33)

25  Aleksey Zhdanov & Anastasiya Yakovleva Русия
26  Evgeniy Kasyanov & Margarita Turkot Русия
27  Ferkhat Kurt & Kseniya Kharina Русия
28  Konstantin Nikolaev & Yuliya Kofink Русия
29  Aleksandr Bakhilin & Svetlana Andronova Русия
30  Aleksandr Vasilkov & Kseniya Nurmatova Русия
31  Aleksey Mozhaev & Valeriya Pospelova Русия
32  Konstantin Smerdov & Alina Skukina Русия
33  Vladislav Morozov & Yuliya Ponomareva Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}