Results from V Supadance Polish Cup 2004 - IDSF Open Standard 19 септември 2004 г.
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

V Supadance Polish Cup 2004
Полша - Warsaw 18 септември 2004 г.

IDSF Open Standard 19 септември 2004 г.

Финал

1  Paolo Bosco & Silvia Pitton Италия
2  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Литва
3  Misa Cigoj & Anastazija Novojilova Словения
4  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Англия
5  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Молдова
6  Dmytro Wloch & Olga Urumova Украйна
Реклама
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Русия
8  Marcin Kalitowski & Kamila Domanska Полша
9  Grzegorz Brzeszczak & Tamara Szymerska Полша
10  Stasys Brilis & Carolin Neumann Естония
11  Andrejs Rogovenko & Viktorija Triscuka Латвия
12  Marek Kosaty & Malgorzata Grzadka Полша

Четвъртфинал

13  Rafal Olek & Magda Groszek Полша
14  Felix Schäfer & Anna Korbutt Германия
15  Karolis Milius & Indre Bortkunaite Литва
16  Sergiy Savkov & Viktoria Sokolova Украйна
17  Aleksander Demkin & Salome Lomsadze Грузия
18  Roger Niitmae & Kerttu Tanav Естония
19  Lukasz Pawlak & Aneta Pawlak Полша
20  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Германия
20  Pawel Switalski & Agata Pilarska Полша
22  Milan Spanik & Eva Spanikowa Словакия
23  Aivars Gailums & Zane Karnevska Латвия
24  Robert Faoro & Agnieszka Szawiel Полша

2-ри кръг (топ 48)

25  Pavel Bandarenko & Elena Boitchenko Русия
26  Pawel Sobieszek & Anna Bocian Полша
27  Adam Balabuszek & Aleksandra Szopa Полша
27  Robert Drobinski & Karina Kalisz Полша
29  Igor Kudrjavcev & Liva Koziola Латвия
30  Piotr Wlodarczyk & Marta Wach Полша
31  Alexandr Fedorov & Katarzyna Kryst Полша
32  Arkadiusz Guzierowicz & Joanna Grudzien Полша
33  Tomas Dimavicius & Aiste Vilcinskaite Литва
34  Thorsten Unger & Vera Küster Германия
35  Bartosz Michalak & Justyna Cylejowska Полша
35  Pawel Szajda & Karina Hofmann Полша
37  Lukasz Filipczuk & Natalia Kudla Полша
37  Adrian Kawecki & Natalia Wolska Полша
37  Michal Kowalski & Katarzyna Paluch Полша
37  Adam Mozdzer & Malgorzata Wodras Полша
37  Michal Ruszkawski & Zuzanna Boguslawska Полша
42  Andreas Kindler & Marion Hegemann Германия
42  Piotr Purchala & Agata Kawinska Полша
44  Andras Angyal & Emilia Goldberg Унгария
44  Aleksandr Skripcov & Marija Budkina Русия
46  Jakub Cymbor & Agnieszka Olszewska Полша
46  Andriy Reva & Anastasiya Brailo Украйна
48  Artur Zorin & Aleksandra Samorodskaya Беларус

1-ви кръг (топ 63)

49  Krzysztof Troc & Justyna Mudrewicz Полша
50  Marcin Leszczynski & Kamila Czarnecka Полша
51  Piotr Moraczewski & Aleksandra Wojtysiak Полша
52  Gracjan Konstantynowicz & Justyna Cichosz Полша
53  Piotr Nawrocki & Karolina Rojek Полша
54  Piotr Dabrowski & Karina Gielniewska Полша
55  Marek Gorzkowski & Ala Nowak Полша
56  Robert Unger & Romina Kukuk Германия
57  Maciej Kaminski & Daria Rosinska Полша
57  Daniel Koltun & Agnieszka Kostrubiec Полша
57  Michal Paciorek & Natalia Krzystoszek Полша
57  Ilia Pedchenko & Rita Chesnokova Русия
57  Jakub Stawarski & Monika Kowalewska Полша
57  Piotr Szewczyk & Marta Rychwalska Полша
63  Sebastian Mazek & Justyna Jakubowska Полша
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}