Results from 2015 German Open Championships - GOC Junior II Latin 12 август 2015 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
Научи повече как да advertise your product при нас

2015 German Open Championships
Германия - Stuttgart 11 август 2015 г.

GOC Junior II Latin 12 август 2015 г.

Финал

1  Egor Kulikov & Mariya Goroshko Русия
2  Danila Mazur & Anastasiya Polonskaya Русия
3  Glenn Richard Boyce & Kayleigh Andrews Англия
4  Claudiu Ana & Michelle Nazarenus Германия
5  Daniil Pisankin & Arina Marukhina Русия
6  Efrem Kuzmichenko & Samira Harez Германия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Antonio Mosa & Mikhaela Antonova Франция
8  Tudor Gabriel Andrei & Nikita Low Kristensen Дания
9  Leonards Petkevics & Polina Cepilova Латвия
10  Steven Korn & Katrin Domme Германия
10  Andrey Prikhodko & Nora Corpas Diaz Испания
10  Konstantin Vasilevskiy & Angelina Nedbaylo Русия
13  Karolis Burneikis & Izabela Shekaite Литва
14  Giovanni Cena & Erica Di Maria Италия

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Четвъртфинал

15  Danil Eremeev & Anastasiya Golitsina Русия
15  Vladislav Stepanov & Viktoriya Pak Русия
17  Vlad Ene & Ioana Antonia Iosub Румъния
17  Georgiy Shvets & Diana Sattarova Русия
19  Angel Sebastian Carmona Manas & Carla Beneyto Испания
20  Nikita Kolotukhin & Elizaveta Dobryakova Русия
20  Nikita Yatsun & Elisabeth Yatsun Германия
22  Sergey Bykovskiy & Margarita Yurlova Русия
22  Egor Filev & Anastasiya Belyakova Русия
22  Axel Sampino & Anna Zgonnikova Франция
25  Vakaris Apvinis & Ugne Bliujute Латвия
25  Georgi Enchev & Desislava Trifonova България

3-ти кръг (топ 51)

27  Matyas Adamec & Natalie Otahalova Чехия
27  Raffaele Caporusso & Anna Merolla Италия
27  Nikolay Kogut & Alisa Kirillova Русия
27  Igor Mikhaylovskiy & Ekaterina Logacheva Русия
27  Veaceslav Nagailic & Nina Dudoglo Молдова
27  Vladislav Zhigarev & Diana Epeykina Русия
33  Thomas Altergot & Anissia Enes Германия
34  Gedvinas Meskauskas & Beatrice Malinauskaite Литва
35  Shon Burshtein & Christina Gidikas Германия
35  Andrei Cicoare & Alina Blehm Германия
35  Nikita Ladyzhenskij & Anastasiya Tarasyuk Русия
35  Vladislav Untu & Alexandrina Olteanu Румъния
35  Erik Wittenbeck & Michelle Gette Германия
35  Maik Zimmer & Adeline Kastalion Германия
41  Daniel Lenz & Vanesa Viktorija Gerke Германия
42  Davide Cotroneo & Martina Maneschi Италия
42  Constantin Elvin & Carina Monica Adochitei Румъния
42  Raul Isgandarov & Kristina Golubkina Азърбейджан
45  Niccolo Cicchetti & Noemi De Fortuna Италия
45  Zhang Yu Peng & Wang Yu Chen Китай
47  Vladimir Shishov & Kristina Pischugina Русия
48  Grigoriy Tereschenko & Alina Melkozerova Русия
49  Nikita Gross & Jennifer Bertram Германия
49  Daniele Moschetta & Jessica Cipriani Италия
51  Nicolae Matei Negruser & Mara Toma Румъния

2-ри кръг (топ 98)

52  Egor Belyaev & Vladislava Grigorenko Украйна
52  Kamil Bochenek & Gabriela Werblinska Полша
52  Leho Holm & Marleen Lutter Естония
52  Nikolay Reshetnikov & Polina Astakhova Русия
52  Vsevolod Shagaev & Veronika Yudina Русия
52  Yakov Shakhov & Milana Kuznetsova Казакстан
52  Arseniy Shestakov & Mariya Sabanskaya Беларус
59  Kirill Morgachev & Polina Baryshnikova Русия
60  Dmitri Borovski & Mari-Liis Seppago Финландия
61  Bertoldas Cepulis & Indre Sverciauskaite Литва
61  Firmino Oliveira & Teresa Oliveira Португалия
61  Artjoms Spradzins & Karina Karklina Латвия
64  Dénes Szalai & Petra Balla Унгария
64  Hu Kai Xi & Cao Xin Yu Китай
66  Laviniu Ionut Gradea & Alexandra Cristina Bujor Румъния
66  Erik Heer & Elisabeth Byckov Германия
66  Christian Holweg & Anna-marie Starikova Германия
69  Emirs Ali Salmanovs & Ruta Punka Латвия
70  Erik Gerhard Baranyai & Daria Alexia Ardelean Румъния
70  Andreas Bergen & Katharina Scharova Германия
70  Miroslav Bonev & Emiliya Dzhelebova България
73  Yang Haoing & Sha Hanyu Китай
73  Grigoriy Kiselev & Mariya Amosova Русия
73  Egor Koznov & Ulyana Abrosimenkova Русия
73  Kert Kullamma & Caroly Jänes Естония
73  Cristian Vladicescu & Cristina Batrincea Молдова
73  Liu Xiao & Li Can Китай
79  Márk Nagy & Liza Vörös Унгария
80  Dima Kusnir & Victoria Pinzari Молдова
80  Nuno Oliveira & Maria Afoito Португалия
80  Aleksey Yazevskiy & Elina Viadzenikava Беларус
83  Daniil Bokov & Ekaterina Novikova Русия
83  Vitaliy Del & Tatyana Dostovalova Русия
85  Vladislav Klekotsyuk & Agata Pugacheva Русия
86  Mikhail Maydanyuk & Olga Shimanskaya Беларус
86  Nikolay Sukhanov & Anna Lapteva Русия
88  Gábor György Biri & Fruzsina Nagy Унгария
88  Tao Xu & Fan Chen Meng Китай
90  Denis Bauer & Evelyn Kraus Германия
90  Gabrielius Goštautas & Kristina Charitonovaite Литва
90  Rasmus Lang & Martina Heimo Естония
90  Francesco Spagnolo & Giulia Bernardoni Италия
90  Iivo Töysä & Ester Pentikäinen Финландия
95  Gustav Skovbon & Clara Adrian Дания
96  Mantas Kardokas & Emilija Petrulyte Литва
97  Raphael Lindner & Kimberly Koparanova Германия
98  Evandro Barreto Duarte & Ines Barreto Ribeiro Португалия

1-ви кръг (топ 142)

99  Xun Yu Long & He Xin Yang Китай
100  Kevin Hegaard & Cathrine Jrhof Singer Дания
101  Aleksej Abramov & Anna Fedoseenko Русия
102  Artemi Fursov & Anastasia Huber Германия
102  Justin Lauer & Alisia Trunov Германия
102  Mirko Maina & Aurora Barilla Италия
102  Zhao Yingwei & Bian Qiyou Китай
106  Marco Brugnolaro & Nicole Giacopuzzi Италия
106  Angelo Micciche & Chiara Micciche Италия
108  Amir Bektemirov & Yana Bogash Казакстан
108  Stefan Cazacu & Tatiana Balan Молдова
108  Markas Sabaliauskas & Marija Butenyte Литва
111  Mirko Raponi & Greta Fiore Италия
111  Matic Vucina & Zana Jereb Словения
113  Max Schuller & Isabel Preis Германия
114  Daniel Lepski & Juliane Aschenbrenner Германия
114  Nikita Pak & Mariyam Argymbaj Казакстан
116  Alin Valentin Ivanescu & Diana Kristof Румъния
117  Philipp Hofstetter & Natalie Cremar Швейцария
118  Kwuang Cheng Chong & Zui Chia Chong Япония
118  Matvey Kanakov & Sofya Evgeneva Русия
120  Elvis Tabler & Alina Berberich Германия
121  Gracia Porzio & Stelantha Porzio Франция
121  Sven Rosanski & Anastasia Konor Германия
123  Paul Steindl & Pia Breidung Германия
124  Tim Grabenwoger & Hanna Kumhera Австрия
124  Dominik Jancis & Monika Jurgilewic Литва
126  Yu Hibino & Honami Miki Япония
126  Nikita Mamonov & Anna Rubenkova Русия
126  Nicolas Uciteli & Anastasia Kozlova Германия
129  Gianmarco Rotondi & Sara Spinozzi Италия
129  Martin Schulz & Witta Majorov Германия
129  Zhu Shaodaoguo & Guo Qi Wen Китай
132  Yuri Biello & Greta Scaravelli Италия
132  Shaozhu Daoxi & Huang Jiaqi Китай
134  Sebastian Adrian Nedelcu & Anastasia Lamanova Германия
135  Cedric Wengel & Diana Leongart Германия
136  Timudzhin Bagautdinov & Darya Arbatskaya Русия
136  Anton Fabius Dubiel & Angelina Gensrich Германия
136  Linus Hartmann & Eva Siegmann Германия
136  Erik Schäfer & Christina Peters Германия
140  Jaakko Kemppainen & Silja Jernvall Финландия
140  Carlos Rudolph & Anastasia Rashkovy Германия
140  Jan Georg Stelzig & Berenike Reech Германия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}