Results from 2015 German Open Championships - GOC Junior I Latin 13 август 2015 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

2015 German Open Championships
Германия - Stuttgart 11 август 2015 г.

GOC Junior I Latin 13 август 2015 г.

Финал

1  Yaroslav Kiselev & Sofiya Filipchuk Русия
2  Daniel Lenz & Vanesa Viktorija Gerke Германия
3  Axel Sampino & Anna Zgonnikova Франция
4  Vladimir Mitrofanov & Elizaveta Nedobej Беларус
5  Danila Boriskin & Elizaveta Ulyanova Русия
6  Ivan Reshetnikov & Diana Maslovskaya Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Dragosh Chimbir & Beatricia Rotaru Молдова
7  Orlando Valentin Grigoras & Roberta Melisa Ababei Румъния
7  Andrei Petcu & Bianca Buzuleac Румъния
10  Georgi Klementjev & Nicole Kesner Естония
11  Timofey Dushutin & Yuliya Pustovalova Русия
12  Mirko Tamantini & Giada Sinceri Италия
13  Artem Bodrov & Zarina Tashmatova Казакстан

Четвъртфинал

14  Mykola Rubis & Taisiya Shulga Украйна
15  Marius Eric Nitu & Ioana Daiana Stanciu Румъния
16  Leho Holm & Marleen Lutter Естония
16  Jans Janis Kremers & Luize Viskinte Латвия
18  Mikhail Avdeev & Margarita Malinskaya Русия
18  Anton Fabius Dubiel & Angelina Gensrich Германия
20  Aleksey Burdakin & Darya Sviridenko Русия
20  David Jenner & Elisabeth Tuigunov Германия
20  Nunzio Stancabiano & Teresa Castelli Италия
23  Nikita Ladyzhenskij & Anastasiya Tarasyuk Русия
24  Lev Malgin & Anna Onyanova Русия
25  Mihail Vinokurov & Majya Spirina Русия
26  Nikita Shipitsin & Anna Zakharova Русия

3-ти кръг (топ 48)

27  Tudor Andrei Ionescu & Alyssa Andreea Pistol Румъния
27  Cosmin Lupoaie & Maria Cristina Radu Румъния
27  Maik Zimmer & Adeline Kastalion Германия
30  Petr Koval & Arina Kolosova Русия
30  Denis Matronitskiy & Darya Petunina Русия
30  Eskendir Samsaliev & Mariya Miroshnichenko Казакстан
33  Cristian Josan & Anghelina Tiganu Молдова
33  Valeriy Zharkov & Aleksandra Smirnova Русия
35  Haolin Bai & Jia Hu Китай
35  Erik Gerhard Baranyai & Daria Alexia Ardelean Румъния
35  Egor Koznov & Ulyana Abrosimenkova Русия
35  Artjoms Spradzins & Karina Karklina Латвия
35  Artemiy Tebaykin & Mariya Barykina Русия
40  Egor Nikolaev & Arina Bortnikova Русия
41  Grigoriy Kiselev & Mariya Amosova Русия
41  Simion Marii & Irina Sereda Молдова
43  Grigorij Kondratev & Ekaterina Potapova Русия
43  Vladislav Tsikhanovskiy & Kristina Shugurova Украйна
43  Artem Zaychenko & Anastasiya Gvozdeva Русия
46  Robert Veide & Amanda Rebeca Padar Естония
47  Alexandr Rebeja & Felicia Lungu Молдова
48  Markas Sabaliauskas & Marija Butenyte Литва

2-ри кръг (топ 82)

49  Kirill Efremenko & Tatyana Oleshko Русия
49  Amir Khaggi & Elizaveta Puzyreva Русия
49  Batyrkhan Rakhmetullin & Alina Zhakenova Казакстан
49  Nazariy Shershun & Olesya Bakaj Украйна
49  Augustinas Trinkus & Neringa Paskeviciute Литва
49  Sergej Tshovrebov & Kristina Bugaeva Русия
55  Aleksey Vasyutin & Alena Tyurina Русия
56  Kazuhiro Ishigaki & Anri Nakamura Япония
56  Ivan Nagornev & Anna Mishenkina Русия
58  Razvan George Batranu & Maria Iovanas Румъния
59  Dzmitry Kazlouski & Zlata Kolomoets Русия
60  Mateusz Krupa & Kornelia Banaszkiewicz Полша
61  Artem Fedyaj & Darina Zelenska Украйна
61  Kacper Raputa & Wiktoria Tylek Полша
63  Enrico Piirsalu & Sarah Sofie Barjabin Естония
63  Dmitriy Rybin & Anastasiya Sazonova Русия
65  Kuanysh Murzabekov & Alua Sayatova Казакстан
65  Anton Shagaev & Elizaveta Popova Русия
67  Mirko Maina & Aurora Barilla Италия
68  Umid Gadzhiev & Darya Lukasheva Казакстан
68  Laurin Mächtig & Alissia Schenk Германия
70  Alessandro Novikau & Anastasija Dittmar Германия
70  Mykyta Shantov & Amina Ismailova Украйна
70  Gustav Skovbon & Clara Adrian Дания
73  Aleksej Abramov & Anna Fedoseenko Русия
74  Pavel Dubasov & Polina Popova Русия
74  Laurynas Makarovas & Emilija Cepauskaite Литва
74  Daniel Neustadt & Michelle Urich Германия
77  Kwuang Cheng Chong & Zui Chia Chong Япония
77  Benas Latanauskas & Ksenia Samusevic Литва
77  Nikita Solovev & Darya Sivenkova Русия
80  Marco Brugnolaro & Nicole Giacopuzzi Италия
81  Bogdan Cociurca & Victoria Stratulat Молдова
81  Artem Esayan & Tatyana Tyumentseva Русия

1-ви кръг (топ 100)

83  Andreas Bergen & Katharina Scharova Германия
83  Edoardo Mangoni & Benedetta Iaconi Италия
85  Stefan Cazacu & Tatiana Balan Молдова
85  Ivan Filipchuk & Evelina Ganskaya Украйна
87  Marc Mateos Aparicio Canton & Cristina Lopez Andreu Испания
88  Amerlan Serikanuli & Almira Tazhibaeva Казакстан
89  Alari Ameljushenko & Sandra Kallas Естония
90  Timudzhin Bagautdinov & Darya Arbatskaya Русия
90  Li Yao Ji & Lan Shu Yang Китай
90  Roberts Punka & Daria Malysheva Латвия
93  Rytis Dzemyda & Samanta Skromovaite Литва
93  Georg Funk & Anastasia Bauer Германия
95  Thomas Leongart & Julia Matheis Германия
96  Igor Batov & Anastasiya Motorina Русия
96  Mark Vol & Emily Pankratz Германия
98  William Berger & Fabien Lax Германия
99  Joao Soares Costa & Marta Ribeiro Португалия
100  John Anschitz & Juliana Kunz Германия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}