Results from 2015 German Open Championships - GOC Junior I Standard 15 август 2015 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

2015 German Open Championships
Германия - Stuttgart 11 август 2015 г.

GOC Junior I Standard 15 август 2015 г.

Финал

1  Danila Boriskin & Elizaveta Ulyanova Русия
2  Nikita Shipitsin & Anna Zakharova Русия
3  Dragosh Chimbir & Beatricia Rotaru Молдова
4  Leho Holm & Marleen Lutter Естония
5  Ivan Reshetnikov & Diana Maslovskaya Русия
6  Yaroslav Kiselev & Sofiya Filipchuk Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Haolin Bai & Jia Hu Китай
7  Cosmin Lupoaie & Maria Cristina Radu Румъния
9  Mateusz Krupa & Kornelia Banaszkiewicz Полша
9  Valeriy Zharkov & Aleksandra Smirnova Русия
11  Egor Nikolaev & Arina Bortnikova Русия
12  Enrico Piirsalu & Sarah Sofie Barjabin Естония
13  Mikhail Avdeev & Margarita Malinskaya Русия
14  Ciprian Petre Marita & Oana Bumba Румъния

Четвъртфинал

15  Denis Matronitskiy & Darya Petunina Русия
15  Marius Eric Nitu & Ioana Daiana Stanciu Румъния
17  Andrei Petcu & Bianca Buzuleac Румъния
18  Timofey Dushutin & Yuliya Pustovalova Русия
18  Aleksey Vasyutin & Alena Tyurina Русия
20  Tudor Andrei Ionescu & Alyssa Andreea Pistol Румъния
20  Petr Koval & Arina Kolosova Русия
22  Roberts Andersons & Jekaterina Rasimjonoka Латвия
22  Kirill Efremenko & Tatyana Oleshko Русия
24  Daniel Boruvka & Barbora Boruvkova Чехия
25  Oliver Los Chovanec & Jana Klenkova Чехия
25  Artem Esayan & Tatyana Tyumentseva Русия

2-ри кръг (топ 49)

27  Aleksey Burdakin & Darya Sviridenko Русия
27  Edoardo Mangoni & Benedetta Iaconi Италия
27  Vladislav Tsikhanovskiy & Kristina Shugurova Украйна
30  Ivan Filipchuk & Evelina Ganskaya Украйна
30  Laurynas Makarovas & Emilija Cepauskaite Литва
30  Artem Zaychenko & Anastasiya Gvozdeva Русия
33  Pavel Dubasov & Polina Popova Русия
33  Simion Marii & Irina Sereda Молдова
35  Artem Bodrov & Zarina Tashmatova Казакстан
35  Mykola Rubis & Taisiya Shulga Украйна
35  Artemiy Tebaykin & Mariya Barykina Русия
38  Kazuhiro Ishigaki & Anri Nakamura Япония
39  Nikita Ladyzhenskij & Anastasiya Tarasyuk Русия
39  Kacper Raputa & Wiktoria Tylek Полша
41  David Jenner & Elisabeth Tuigunov Германия
41  Ivan Nagornev & Anna Mishenkina Русия
43  Egor Koznov & Ulyana Abrosimenkova Русия
44  Lev Malgin & Anna Onyanova Русия
45  Jans Janis Kremers & Luize Viskinte Латвия
46  Dzmitry Kazlouski & Zlata Kolomoets Русия
47  Grigorij Kondratev & Ekaterina Potapova Русия
48  Aliaksandr Shvaibovih & Polina Tikhomirova Беларус
49  Stefan Cazacu & Tatiana Balan Молдова

1-ви кръг (топ 85)

50  Kwuang Cheng Chong & Zui Chia Chong Япония
50  Markas Sabaliauskas & Marija Butenyte Литва
50  Oskars Vainovskis & Liva Darzniece Латвия
53  Cristian Josan & Anghelina Tiganu Молдова
54  Li Yao Ji & Lan Shu Yang Китай
54  Vladimir Mitrofanov & Elizaveta Nedobej Беларус
54  Kuanysh Murzabekov & Alua Sayatova Казакстан
54  Batyrkhan Rakhmetullin & Alina Zhakenova Казакстан
54  Sergej Tshovrebov & Kristina Bugaeva Русия
59  Alari Ameljushenko & Sandra Kallas Естония
59  Amir Khaggi & Elizaveta Puzyreva Русия
61  Mario Piirsalu & Linda Rebane Естония
61  Eskendir Samsaliev & Mariya Miroshnichenko Казакстан
63  Georgi Klementjev & Nicole Kesner Естония
63  Gustav Skovbon & Clara Adrian Дания
65  Bogdan Cociurca & Victoria Stratulat Молдова
65  Artem Fedyaj & Darina Zelenska Украйна
65  Mykyta Shantov & Amina Ismailova Украйна
68  Razvan George Batranu & Maria Iovanas Румъния
68  Alessandro Novikau & Anastasija Dittmar Германия
68  Mihail Vinokurov & Majya Spirina Русия
71  Max Chomej & Nicole Scharton Германия
72  Anton Fabius Dubiel & Angelina Gensrich Германия
73  Thomas Leongart & Julia Matheis Германия
73  Alexandr Rebeja & Felicia Lungu Молдова
73  Nikita Solovev & Darya Sivenkova Русия
76  Aleksej Abramov & Anna Fedoseenko Русия
76  Laurin Mächtig & Alissia Schenk Германия
78  Rytis Dzemyda & Samanta Skromovaite Литва
79  Marc Mateos Aparicio Canton & Cristina Lopez Andreu Испания
79  Amerlan Serikanuli & Almira Tazhibaeva Казакстан
81  Erik Gerhard Baranyai & Daria Alexia Ardelean Румъния
81  Umid Gadzhiev & Darya Lukasheva Казакстан
83  Faustas Naruskevicius & Anastasija Pavsukova Латвия
83  Aleksandr Sleptsov & Ekaterina Tihonova Русия
85  Timudzhin Bagautdinov & Darya Arbatskaya Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}