Results from 2015 German Open Championships - WDSF Open Youth Standard 12 август 2015 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

2015 German Open Championships
Германия - Stuttgart 11 август 2015 г.

WDSF Open Youth Standard 12 август 2015 г.

Финал

1  Mateusz Brzozowski & Justyna Mozdzonek Полша
2  Raul Faliboga & Loredana Butea Румъния
3  Aleksandr Ryabtsev & Mariya Oblakova Русия
4  Einoras Degutis & Areta Seskaite Литва
5  Andrea Roccatti & Flaminia Iannone Италия
6  Paul Ionut Rednic & Roxana Lucaciu Румъния
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Denis Gudovskiy & Megija Dana Morite Латвия
8  Igor Gogichaev & Anna Anufrieva Русия
8  Daniil Rostvinschii & Alexandrina Bicov Молдова
10  Werner Robert Laaneots & Silvia Susanne Barjabin Естония
11  Alexandru Munteanu & Anne Gabriela Bezusenco Румъния
11  Maksim Pugachev & Kira Oksas Русия
13  Yahor Boldysh & Polina Mineeva Русия

Четвъртфинал

14  Sorin Andrei Neagu & Réka Elek Унгария
15  Tiberiu Florin Stan & Daria Grigore Румъния
15  Egor Starchenko & Darya Rodina Русия
17  Semen Khrzhanovskiy & Vitalina Bunina Русия
18  Aleksandr Kuriganov & Maria-louise Hougesen Дания
19  Justas Skara & Vaida Siaulytyte Литва
20  Svyatoslav Anchukov & Diana Markova Русия
20  Vladislavs Pecens & Aliaksandra Bahushevich Латвия
22  Jan Janzen & Viktoriya Litvinov Германия
22  Nedas Mejeras & Benita Kvietkauskaite Литва
22  Karol Michal Tomecki & Austeja Bliujute Литва
25  Robin Aleksander Veskus & Anita Sychugova Естония
26  Victor Bychkov & Alina Atamanchuk Франция
27  Nedas Jonaitis & Smilte Paldauskaite Литва

3-ти кръг (топ 49)

28  Marius Ilciukas & Veronika Samuolyte Литва
29  Eugen Petrisor Miu & Sandra Overballe Pedersen Дания
29  Run Ze Shang & Jia Rui Zhang Китай
29  Oleg Yasinskiy & Sofya Esayan Русия
32  Dmitriy Erofeev & Ekaterina Vyalshina Молдова
33  Yaroslav Brovarskyy & Elizaveta Umrikhina Украйна
34  Nikita Olinichenko & Elizaveta Pustornakova Русия
35  Marco Bodini & Anna Castelletti Италия
35  Vincenzo Chianese & Francesca Palmieri Италия
35  Andris Klievens & Anna Priedina Латвия
35  Ivan Kuninets & Elina Sogoyan Русия
35  Lauris Paegle & Jelizaveta Rukosujeva Латвия
40  Alessio Formisano & Gioia Giovanatti Италия
40  Volodymyr Nyelyenson & Naja Dolenc Словения
42  Gleb Bannikov & Mariya Smirnova Русия
43  Robert Andersen & Klaudia Paduch Полша
43  Dominik Stöckl & Katharina Belz Германия
45  Emanuele Massacci & Giulia Incaini Италия
46  Artem Kolesnikov & Maria Sedin Германия
47  Martin Rakita & Valeria Ovtserenko Естония
48  Anton Miryasov & Margarita Gordeeva Русия
49  Razvan Vlad Ilea & Bianca Pavel Румъния

2-ри кръг (топ 95)

50  Kirill Panfilov & Elizaveta Prudnikova Русия
51  Artem Tikhonravov & Sofiya Bobykina Русия
52  Daniel Kharun & Ekaterina Konashenko Русия
52  Fedor Voronov & Elizaveta Savenko Русия
54  Maksim Yakimov & Ekaterina Onyanova Русия
55  Hiroaki Onishi & Sakina Onishi Япония
55  Arseni Pavlov & Nicole Balski Германия
55  Serhiy Sluk & Olha Sluk Украйна
58  Staale Bethuelsen & Ida Ingebrigtsen Норвегия
58  Jakub Bil & Roksana Bojanowska Полша
58  Luciano Donato & Adele Diodati Италия
58  Matas Klupsas & Livija Adomaityte Литва
58  Vladislav Palagnyuk & Valeriya Menyaylo Русия
58  Darius Razvan Seracin & Nicole Denise Racovitan Румъния
58  German Zernov & Anna Sergeenko Русия
65  Kacper Czajka & Oliwia Drozdz Полша
65  Tomas Janonis & Elvita Mikšaite Литва
65  Arturs Rudzitis & Estere Stirane Латвия
68  Jure Bergant & Ana Mesec Словения
68  Mikael Tatarkin & Nicole Wirt Германия
70  Jakub Zielezinski & Klaudia Goczal Полша
71  Ato Watanabe & Mai Ishigaki Япония
72  Yang Haoing & Sha Hanyu Китай
72  Ziang Xie & Miaoer Xu Китай
74  Joshua Khadjeh-Nouri & Jadzia Khadjeh-Nouri Германия
75  Ilya Antipov & Didar Atmadzha Казакстан
75  Nariman Ashenov & Aruzan Aldasheva Казакстан
75  Juraj Bjelac & Renata Fayzerakhmanova Хърватска
78  Alexander Pavlov & Mie Udesen Дания
78  Nikita Samuylov & Anastasiya Kuznetsova Русия
78  Matej Svoboda & Anna Stareckova Чехия
78  Iaroslav Zara & Valeria Gumeniuc Молдова
82  Ole Thomas Hansen & Julie Gudim Bjerkås Норвегия
82  Philip Panek & Melissa Schenk Германия
84  Alessandro Bidinat & Anna Carbone Италия
84  Denis Matei & Iana Iovanas Румъния
86  Henrik Buchholz & Kristina Limonova Германия
86  Justin Lin & Sasha Dubinsky САЩ
86  Sergiu Matcovschi & Marina Pioglo Молдова
86  German Natsvlishvili & Nelli Ramazanova Русия
90  Mark Dorfmann & Eva-Maria Kesner Естония
90  Denis Korchagin & Anastasiya Gerasimenko Русия
90  Akim Pekunov & Darya Savina Украйна
93  Matvey Minkevich & Yuliya Matyuta Беларус
93  Egor Romanyuk & Kseniya Moroz Русия
95  Kairo Kõrgend & Liis Rehemaa Естония

1-ви кръг (топ 154)

96  Nikita Golovanov & Darya Demchenko Русия
96  Zhang Han & Zhuang Qing Qing Китай
98  Samuele Pugliese & Federica Stavale Италия
98  Jakub Szydlowski & Dagmara Milek Полша
100  Michal Bures & Adriana Maskova Чехия
100  Arnoldas Karvelis & Ugne Damanskyte Литва
100  Anton Kornyushkin & Olesya Komarnitskaya Русия
103  Danyil Rybalko & Marthe Ekrem Норвегия
103  Bálint Temesvári & Paula Hude Хърватска
105  Lauri Linnaranta & Ella Hagman Финландия
106  Wenbo Liu & Hui Xue Китай
106  Yan Wang & Yang Lv Китай
108  Artem Goryunov & Mariya Popova Русия
109  Michele Covelli & Micaela Celebre Италия
109  Florian Fürll & Liz Langheinrich Германия
109  Mike Monokandilos & Sophia Brodsky САЩ
109  Samuel Lopez Pla & Mar Albelda Испания
109  Vladislav Vasilev & Anna Tabakova Русия
109  Michael Ziga & Victoria Sauerwald Германия
115  Darius Dobranis & Mesenschi Diana Hritcu Румъния
115  Sota Fujii & Ami Yoshikawa Япония
115  Ivan Ishanov & Jessica Dieser Германия
115  Francesco Perelli & Bianca Dello Sbarba Италия
119  Alexandru Gabriel Carlescu & Ioana Bianca Didea Румъния
119  Mate Csorba & Sabrina Haddad Унгария
119  Sergey Kostenko & Ulyana Arkhangelskaya Русия
122  Daniil Porcesco & Anastasia Grunzu Молдова
122  Alexandru Tufar & Olga Moraru Молдова
124  Kento Ebihara & Luna Takagi Япония
124  Vladislavas Volkovas & Kamile Poskaite Литва
126  Robert Melcher & Isabell Marton Германия
127  Eriks Belins & Laila Šleiere Латвия
127  Simone Bott & Gloria Gabardi Италия
127  Aleksey Chebakov & Dayana Kairova Казакстан
130  Zhong Lin An & Wei Yi Zhou Китай
131  Baurzhan Beken & Raziya Salimova Казакстан
131  Simone Boccialoni & Angelica Riccardi Италия
131  Marin Bragis & Valeriya Topalo Молдова
134  Roman Miller & Melanie Klein Германия
135  Ho Ming Cheong & Lam Kit Ying Малайзия
135  Marco D''Antonio & Miriam D''Antonio Италия
135  Andrei Hancu & Alina Vasileniuc Румъния
135  Brisko Reichenbach & Anna Merk Германия
135  Natsumi Tokuno & Takuto Tazawa Япония
135  Liu Zhi Wen & Li Ni Китай
141  Tillman Handschuh & Lara Weber Германия
141  Vitaly Hetz & Alexandra Yena Германия
141  Ilia Rotari & Raluca Dontu Молдова
141  Patrick Wisser & Adriana Scherer Германия
141  Zi Ye Xu & Nai Yu Zhang Китай
146  Tim Bersheminski & Maria Privalova Германия
147  Leonhard Scheibel & Lilli Baryshnik Германия
148  Tudor Calin Broasca & Adina Dumitrascu Румъния
148  Ze Xi Fu & Xue Bai Китай
148  Patryk Gurtowski & Carmen Metzger Германия
148  Jia Wen Li & Han Xu Китай
148  Christoph Staub & Julia Staub Германия
148  Shota Suzuki & Maimu Morita Япония
148  Andrei Tudose & Alexandra Mandache Румъния
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}