Results from 2015 German Open Championships - WDSF Open Youth Standard 12 август 2015 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
Научи повече как да advertise your product при нас

2015 German Open Championships
Германия - Stuttgart 11 август 2015 г.

WDSF Open Youth Standard 12 август 2015 г.

Финал

1  Mateusz Brzozowski & Justyna Mozdzonek Полша
2  Raul Faliboga & Loredana Butea Румъния
3  Aleksandr Ryabtsev & Mariya Oblakova Русия
4  Einoras Degutis & Areta Seskaite Литва
5  Andrea Roccatti & Flaminia Iannone Италия
6  Paul Ionut Rednic & Roxana Lucaciu Румъния
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Denis Gudovskiy & Megija Dana Morite Латвия
8  Igor Gogichaev & Anna Anufrieva Русия
8  Daniil Rostvinschii & Alexandrina Bicov Молдова
10  Werner Robert Laaneots & Silvia Susanne Barjabin Естония
11  Alexandru Munteanu & Anne Gabriela Bezusenco Румъния
11  Maksim Pugachev & Kira Oksas Русия
13  Yahor Boldysh & Polina Mineeva Русия

Четвъртфинал

14  Sorin Andrei Neagu & Réka Elek Унгария
15  Tiberiu Florin Stan & Daria Grigore Румъния
15  Egor Starchenko & Darya Rodina Русия
17  Semen Khrzhanovskiy & Vitalina Bunina Русия
18  Aleksandr Kuriganov & Maria-louise Hougesen Дания
19  Justas Skara & Vaida Siaulytyte Литва
20  Svyatoslav Anchukov & Diana Markova Русия
20  Vladislavs Pecens & Aliaksandra Bahushevich Латвия
22  Jan Janzen & Viktoriya Litvinov Германия
22  Nedas Mejeras & Benita Kvietkauskaite Литва
22  Karol Michal Tomecki & Austeja Bliujute Литва
25  Robin Aleksander Veskus & Anita Sychugova Естония
26  Victor Bychkov & Alina Atamanchuk Франция
27  Nedas Jonaitis & Smilte Paldauskaite Литва

3-ти кръг (топ 49)

28  Marius Ilciukas & Veronika Samuolyte Литва
29  Eugen Petrisor Miu & Sandra Overballe Pedersen Дания
29  Run Ze Shang & Jia Rui Zhang Китай
29  Oleg Yasinskiy & Sofya Esayan Русия
32  Dmitriy Erofeev & Ekaterina Vyalshina Молдова
33  Yaroslav Brovarskyy & Elizaveta Umrikhina Украйна
34  Nikita Olinichenko & Elizaveta Pustornakova Русия
35  Marco Bodini & Anna Castelletti Италия
35  Vincenzo Chianese & Francesca Palmieri Италия
35  Andris Klievens & Anna Priedina Латвия
35  Ivan Kuninets & Elina Sogoyan Русия
35  Lauris Paegle & Jelizaveta Rukosujeva Латвия
40  Alessio Formisano & Gioia Giovanatti Италия
40  Volodymyr Nyelyenson & Naja Dolenc Словения
42  Gleb Bannikov & Mariya Smirnova Русия
43  Robert Andersen & Klaudia Paduch Полша
43  Dominik Stöckl & Katharina Belz Германия
45  Emanuele Massacci & Giulia Incaini Италия
46  Artem Kolesnikov & Maria Sedin Германия
47  Martin Rakita & Valeria Ovtserenko Естония
48  Anton Miryasov & Margarita Gordeeva Русия
49  Razvan Vlad Ilea & Bianca Pavel Румъния

2-ри кръг (топ 95)

50  Kirill Panfilov & Elizaveta Prudnikova Русия
51  Artem Tikhonravov & Sofiya Bobykina Русия
52  Daniel Kharun & Ekaterina Konashenko Русия
52  Fedor Voronov & Elizaveta Savenko Русия
54  Maksim Yakimov & Ekaterina Onyanova Русия
55  Hiroaki Onishi & Sakina Onishi Япония
55  Arseni Pavlov & Nicole Balski Германия
55  Serhiy Sluk & Olha Sluk Украйна
58  Staale Bethuelsen & Ida Ingebrigtsen Норвегия
58  Jakub Bil & Roksana Bojanowska Полша
58  Luciano Donato & Adele Diodati Италия
58  Matas Klupsas & Livija Adomaityte Литва
58  Vladislav Palagnyuk & Valeriya Menyaylo Русия
58  Darius Razvan Seracin & Nicole Denise Racovitan Румъния
58  German Zernov & Anna Sergeenko Русия
65  Kacper Czajka & Oliwia Drozdz Полша
65  Tomas Janonis & Elvita Mikšaite Литва
65  Arturs Rudzitis & Estere Stirane Латвия
68  Jure Bergant & Ana Mesec Словения
68  Mikael Tatarkin & Nicole Wirt Германия
70  Jakub Zielezinski & Klaudia Goczal Полша
71  Ato Watanabe & Mai Ishigaki Япония
72  Yang Haoing & Sha Hanyu Китай
72  Ziang Xie & Miaoer Xu Китай
74  Joshua Khadjeh-Nouri & Jadzia Khadjeh-Nouri Германия
75  Ilya Antipov & Didar Atmadzha Казакстан
75  Nariman Ashenov & Aruzan Aldasheva Казакстан
75  Juraj Bjelac & Renata Fayzerakhmanova Хърватска
78  Alexander Pavlov & Mie Udesen Дания
78  Nikita Samuylov & Anastasiya Kuznetsova Русия
78  Matej Svoboda & Anna Stareckova Чехия
78  Iaroslav Zara & Valeria Gumeniuc Молдова
82  Ole Thomas Hansen & Julie Gudim Bjerkås Норвегия
82  Philip Panek & Melissa Schenk Германия
84  Alessandro Bidinat & Anna Carbone Италия
84  Denis Matei & Iana Iovanas Румъния
86  Henrik Buchholz & Kristina Limonova Германия
86  Justin Lin & Sasha Dubinsky САЩ
86  Sergiu Matcovschi & Marina Pioglo Молдова
86  German Natsvlishvili & Nelli Ramazanova Русия
90  Mark Dorfmann & Eva-Maria Kesner Естония
90  Denis Korchagin & Anastasiya Gerasimenko Русия
90  Akim Pekunov & Darya Savina Украйна
93  Matvey Minkevich & Yuliya Matyuta Беларус
93  Egor Romanyuk & Kseniya Moroz Русия
95  Kairo Kõrgend & Liis Rehemaa Естония

1-ви кръг (топ 154)

96  Nikita Golovanov & Darya Demchenko Русия
96  Zhang Han & Zhuang Qing Qing Китай
98  Samuele Pugliese & Federica Stavale Италия
98  Jakub Szydlowski & Dagmara Milek Полша
100  Michal Bures & Adriana Maskova Чехия
100  Arnoldas Karvelis & Ugne Damanskyte Литва
100  Anton Kornyushkin & Olesya Komarnitskaya Русия
103  Danyil Rybalko & Marthe Ekrem Норвегия
103  Bálint Temesvári & Paula Hude Хърватска
105  Lauri Linnaranta & Ella Hagman Финландия
106  Wenbo Liu & Hui Xue Китай
106  Yan Wang & Yang Lv Китай
108  Artem Goryunov & Mariya Popova Русия
109  Michele Covelli & Micaela Celebre Италия
109  Florian Fürll & Liz Langheinrich Германия
109  Mike Monokandilos & Sophia Brodsky САЩ
109  Samuel Lopez Pla & Mar Albelda Испания
109  Vladislav Vasilev & Anna Tabakova Русия
109  Michael Ziga & Victoria Sauerwald Германия
115  Darius Dobranis & Mesenschi Diana Hritcu Румъния
115  Sota Fujii & Ami Yoshikawa Япония
115  Ivan Ishanov & Jessica Dieser Германия
115  Francesco Perelli & Bianca Dello Sbarba Италия
119  Alexandru Gabriel Carlescu & Ioana Bianca Didea Румъния
119  Mate Csorba & Sabrina Haddad Унгария
119  Sergey Kostenko & Ulyana Arkhangelskaya Русия
122  Daniil Porcesco & Anastasia Grunzu Молдова
122  Alexandru Tufar & Olga Moraru Молдова
124  Kento Ebihara & Luna Takagi Япония
124  Vladislavas Volkovas & Kamile Poskaite Литва
126  Robert Melcher & Isabell Marton Германия
127  Eriks Belins & Laila Šleiere Латвия
127  Simone Bott & Gloria Gabardi Италия
127  Aleksey Chebakov & Dayana Kairova Казакстан
130  Zhong Lin An & Wei Yi Zhou Китай
131  Baurzhan Beken & Raziya Salimova Казакстан
131  Simone Boccialoni & Angelica Riccardi Италия
131  Marin Bragis & Valeriya Topalo Молдова
134  Roman Miller & Melanie Klein Германия
135  Ho Ming Cheong & Lam Kit Ying Малайзия
135  Marco D''Antonio & Miriam D''Antonio Италия
135  Andrei Hancu & Alina Vasileniuc Румъния
135  Brisko Reichenbach & Anna Merk Германия
135  Natsumi Tokuno & Takuto Tazawa Япония
135  Liu Zhi Wen & Li Ni Китай
141  Tillman Handschuh & Lara Weber Германия
141  Vitaly Hetz & Alexandra Yena Германия
141  Ilia Rotari & Raluca Dontu Молдова
141  Patrick Wisser & Adriana Scherer Германия
141  Zi Ye Xu & Nai Yu Zhang Китай
146  Tim Bersheminski & Maria Privalova Германия
147  Leonhard Scheibel & Lilli Baryshnik Германия
148  Tudor Calin Broasca & Adina Dumitrascu Румъния
148  Ze Xi Fu & Xue Bai Китай
148  Patryk Gurtowski & Carmen Metzger Германия
148  Jia Wen Li & Han Xu Китай
148  Christoph Staub & Julia Staub Германия
148  Shota Suzuki & Maimu Morita Япония
148  Andrei Tudose & Alexandra Mandache Румъния
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}