Results from Antwerp Diamond Dancesport Cup - WDSF Senior III Open Standard 10 февруари 2024 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

Antwerp Diamond Dancesport Cup
Белгия - Antwerpen 10 февруари 2024 г.

WDSF Senior III Open Standard 10 февруари 2024 г.

Финал

1  Gert Faustmann & Alexandra Kley Германия
2  Massimiliano Ferrini & Elisabetta Galilei Италия
3  Ingo Bauer & Sandra Fursattel Германия
4  Antimo Perretta & Teresa Lanna Италия
5  Gerhard Funk & Marion Funk Германия
6  Ronny Romijn & Anne Romijn Холандия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Stephan Beth & Isabelle Reyjal Франция
7  Jens Wolff & Maike Wolff Германия
9  Peter Schmiel & Sibylle Hanchen Германия
10  Giuseppe Bianchini & Maria Di Noto Италия
11  Milan Jandejsek & Jana Pavlova Чехия
12  Michele Mascia & Ilenia Santoro Италия

Четвъртфинал

13  Gilles Montandon & Marion Montandon Франция
13  Falk Thomas & Sabrina Bisaccia Германия
15  Stefan Jacob & Margit Stiebritz Германия
16  Ralf Lämmermaier & Stella Lammermaier (aka Pionczewski) Германия
16  Andreas Reumann & Annette Reumann Германия
18  Mario Müller & Michaela Frahm Германия
19  Thomas Bressau & Katrin Bressau Германия
20  Stefan Bachmaier & Claudia Bachmaier Германия
21  Alain Chiche & Marie Trigueiro Франция
22  Thomas Langkavel & Sabine Haas Германия
23  Robert Dub & Sylvia Schäfer-nouza Австрия
23  Jürgen Flimm & Christine Flimm Германия

2-ри кръг (топ 48)

25  Denis Coc & Carole Barbier Франция
26  Nicolas Demas & Sylvie Combes Франция
26  Giancarlo Marasco & Porzia Ayroldi Италия
28  Oliver Liebers & Stefanie Liebers Германия
29  Olaf Petermann & Romy Groh-Petermann Германия
30  Marek Fuchs & Dorit Fuchs Германия
31  Tilo Kornak & Barbara Kornak Германия
32  Rainer Martius & Manuela Martius Германия
33  Stefano Ragoni & Eva Brogi Италия
34  Oliver Dräger & Andrea Simon-dräger Германия
34  Martin Hofmeijer & Jacqueline Hofmeijer Холандия
34  Siegfried Klein & Maria Klein Германия
37  Philippe Verron & Carole Vincent Франция
38  Patrick Schlaich & Michaela Schlaich Германия
39  Mario Thamm & Miriam Gottschalk Германия
40  Gerrit De Cock & Conny Lyssens Белгия
41  Jan Willem Winkelman & Francoise Verhaard Холандия
42  Ulf Seifart & Carola Seifart Германия
43  Eric Carpentier & Sandrine Carpentier Франция
43  Pedro Mir & Jana Mulet Испания
45  Dieter Felgendreher & Insa Felgendreher Германия
46  Jan Geidel & Andrea Biegler-König Германия
46  Alfred Leschke & Carola Loibl Германия
48  Heinz Seidl & Elvira Wimmer Австрия

1-ви кръг (топ 75)

49  Torsten Baumann & Gudrun Barth Германия
50  Alex Glijn & Petra Van Wouw Холандия
51  Aleksandrs Lebedevs & Natalja Bacurina Латвия
52  Benno Heissig & Marion Heissig (aka Hempelt) Германия
52  Matthias Richter & Yvonne Richter Германия
54  Martin Barth & Ariane Erdmann Германия
54  Dirk Pape & Martina Glosemeyer Германия
56  Philip Jacobs & Arlette Molenburch Белгия
57  Dirk Walther & Anke Walther Германия
58  Heiko Annacker & Kerstin Annacker Германия
58  Andreas Manke & Tanja Wicke-Buschmann Германия
60  Johannes Schonherr & Bettina Schonherr Германия
61  Marc Van Breda & Anita Bosmans Белгия
61  Steffen Kniestedt & Antje Kniestedt Германия
63  Jos Hoogstra & Miranda Hoogstra Белгия
63  Christoph Schiller & Sabine Schiller Германия
65  Stefan Glotz & Birgit Ohmsieder Германия
66  Roel Olthof & Marjolein Blaauw Холандия
67  Nils Frederich & Katrin Frederich Германия
67  Herbert Pawella & Liliana Pawella (aka Nehring) Германия
67  Leons Zarins & Diana Zarina Австрия
70  Tom Eskes & Tamara Oosthout-Eskes Холандия
71  Werner Knorr & Cornelia Kamphausen Германия
71  Uwe Müller & Ilona Müller-Sonntag Германия
73  Harry Heideveld & Astrid Heideveld Холандия
74  Kurt Rackè & Claudia Rackè Германия
74  Paul de Waard & Carina de Waard Белгия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}