Results from German Open 2012 - WDSF Youth Open Standard 15 август 2012 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

German Open 2012
Германия - Stuttgart 14 август 2012 г.

WDSF Youth Open Standard 15 август 2012 г.

Финал

1  Evgeniy Nikitin & Dana Spitsyna Русия
2  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Литва
3  Valeriy Pavlov & Ekaterina Karaschuk Русия
4  Krists Ciapas & Anna Andreicuka Латвия
5  Errol Williamson & Zhaniya Zharmenova Казакстан
6  Alexandru Ionel & Cordula Patricia Beckhoff Германия
Реклама
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Daniel Buschmann & Katarina Bauer Германия
7  Vilius Jakas & Gabriele Siriunaite Литва
9  Vlad Paslariu & Eszter Pop Румъния
9  Sergey Rozhkov & Veronika Dichka Русия
11  Razvan Cotescu & Ioana Lupeanu Румъния
12  Mihai Paraschiv & Diandra Aniela Illes Румъния
13  Vjaceslavs Suhtins & Anastasija Volkonska Латвия

Четвъртфинал

14  Vadims Kuznecovs & Anna Priedina Латвия
14  Winson Tam & Anastasia Novikova Канада
16  Vladislav Bogoslov & Vladlena Khodyreva Русия
16  Nikolai Solujazikov & Elizaveta Semjonova Естония
18  Alexey Barkov & Anna Grischenko Русия
19  Nils Jugans & Anna Elizabete Kalnina Латвия
20  Andriy Nikitchenko & Zlata Prykhodko-bosova Украйна
21  Alexandru Birca & Karyna Neginska Молдова
21  Rares Moldovan & Andra Galben Румъния
23  Igor Akinshin & Kristina Shinkaryuk Русия

3-ти кръг (топ 47)

24  Oskar Dziedzic & Klaudia Iwanska Полша
25  Ilja Davidovs & Katrina Kora Klapere Латвия
25  Stanislav Vares & Julia Tepljasina Естония
27  Madis Abel & Aleksandra Galkina Естония
28  Raul Faliboga & Loredana Butea Румъния
28  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Русия
30  Boris Basin & Tatyana Zhilkina Русия
30  Ion Simboteanu & Lina Vartic Молдова
32  Vladislav Kolesnikov & Anna Isakovich Русия
32  Kirill Medyanov & Antonina Maksimova Русия
34  Anton Lam-Viri & Anna Ilina Русия
35  Pavel Kopaev & Elizaveta Grigoreva Русия
35  Ran Tan & Rong Tan Китай
37  Andris Klievens & Santa Sauere Латвия
38  Andrey Eremin & Aleksandra Riger Русия
38  Pavel Lagurev & Alina Voyna Русия
38  Artem Martynov & Polina Lisechko Русия
41  Dan Pseneac & Alexandrina Bicov Молдова
42  Vladimir Martintsov & Maria Gladkikh Канада
42  Vadim Maslov & Mariya Barabanova Русия
44  Sander Seppik & Kaari Kink Естония
45  Evgeniy Nikitin & Anastasiya Milyutina Русия
45  Alexandru Pogor & Mathilde Lyngsdal Дания
47  Ergo Lükk & Rutt Metusala Естония

2-ри кръг (топ 94)

48  Pawel Urbanski & Sandra Michalczyk Полша
48  Mao Zhihao & Han Feier Китай
50  Armand Fazullin & Sofya Aksenchik Беларус
50  Deividas Kacinauskas & Gabriele Sabaliauskaite Литва
50  Maksim Osetrov & Danique Zegels Холандия
50  Paul Ionut Rednic & Iulia Alexandra Topan Румъния
50  Ilya Surkov & Valeriya Davydova Русия
50  Petr Tischenko & Alena Ivanova Русия
56  Michele Albigese & Darya Zakharova Италия
56  Ivan Ivanov & Diana Baranova Русия
56  Stanislav Slomchinskiy & Olga Ryakhlova Русия
59  Lauris Paegle & Dita Kurzemniece Латвия
60  Egor Bukreev & Elizaveta Ereklintseva Русия
60  Kewin Espenszyt & Aleksandra Siwek Полша
60  Kirill Shvaibovich & Yana Tudvasova Беларус
60  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Естония
64  Nikita Bortsov & Yasmine Stuparu Румъния
64  Audrius Kleismantas & Juste Buciunaite Литва
66  Lukas Markevicius & Gabija Tuinaite Литва
66  Gianluca Di Melfi & Rossella Rinaldi Италия
66  Vladimir Zubov & Polina Kutina Русия
69  Edvinas Belousovas & Jelizaveta Jermilova Литва
70  Dmitriy Bayanov & Olga Voronina Русия
70  Martin Jantson & Kerstin Kessa Естония
70  Volodymir Kasilov & Mie Rise Adrian Дания
73  Istvan Bencze & Dora Kilin Румъния
73  Giuseppe Cali & Monica Raspanti Италия
73  Razvan Vlad Ilea & Ioana Martina Vrinceanu Румъния
76  Dimitrii Cernei & Diana Maidanic Украйна
76  Hans Christian Kogsboll & Charlotte Winding Larsen Дания
78  Alexandr Berzan & Xenia Baibarac Молдова
78  Bertalan Hegyes & Violetta Kis Унгария
78  Tamás Jéri & Lilla Szepesi Унгария
78  Valentin Pozdnyakov & Yana Cherepanova Русия
78  Ignat Zaripov & Anastasiya Soloveva Русия
83  Nikita Goncharov & Alina Siranya Muschalik Германия
83  Aleksey Lebedev & Ekaterina Gorodetskaya Русия
85  Aleksey Chebotar & Ekaterina Khoreva Русия
85  Adrian Stefan Gagu & Andra Mihaela Radu Румъния
85  Vadim Lehmann & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Германия
88  Jonathan Lucarelli & Erika Ferrara Италия
89  Jorgen Buse & Evangeline Norgaard Дания
89  Jonni Peltola & Kastanja Rauhala Финландия
91  Artem Valiev & Polina Victorova Русия
91  Marcel Vodenik & Naja Dolenc Словения
93  Andrey Magdisyuk & Darya Andrianova Русия
94  Bogdan Suciu & Carina Breban Румъния

1-ви кръг (топ 181)

95  Pyry Kansa & Taiju Koivula Финландия
95  Maciej Konstanciuk & Daria Karbowniczak Полша
95  Vyacheslav Kotov & Veronika Petrova Русия
95  Evgeniy Pavlos & Mariya Krivko Украйна
99  Lorenzo Alberetti & Martina Dionigi Италия
99  Alexander Novac & Bianca Pavel Румъния
101  Montas Kubilius & Gerda Mickeviciute Литва
101  Arseniy Lavrukhin & Mariya Rakova Русия
101  Evgeniy Magazinschikov & Zarina Sharapova Русия
101  Florin Vlad & Natalia O''Connor Румъния
101  Ayan Zhumataev & Liya Kazbekova Казакстан
106  Grigorij Gelfond & Isabel Tinnis Германия
106  Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Литва
106  Ovidiu Mihai & Lisa Karst Германия
109  Kyrylo Grynchenko & Evgeniya Glovatskaya Украйна
109  Liu Jiaxi & Liu Junyao Китай
111  Petr Kulikov & Svetlana Senko Русия
111  Aleksandr Kurennoy & Yuliya Gorlenkova Русия
111  Timon Niedecken & Larissa Bröhmer Германия
111  Vladimir Stepanov & Darya Makrutina Русия
111  Liu Yuting & Liu Zhiyun Китай
116  Li Lin & Ya-Yen Chen Тайван
116  Leonid Tishkin & Ekaterina Sharanova Русия
118  Kiril Borisotzkin & Bella Ivrogimova Казакстан
118  Raphael Provitera & Mélanie Labrosse Франция
120  Vladimir Fedorov & Taliya Bagdashkina Русия
121  Shahar Zismanovich & Ilanit Tziper Израел
122  Gabriele Cassai & Sofia Galoppi Италия
122  Kirill Kurbatov & Alina Dichka Русия
122  Maciej Zieba & Magdalena Strzesnicka Полша
122  Robert Attila Zsigmond & Andreea Teodora Pascu Румъния
126  Victor Emilian Saceleanu & Diana Andreea Toma Румъния
126  Antonino Di Salvo & Stefania Guglielmino Италия
126  Mark Udintsev & Anastasiya Bubchikova Русия
129  Karolis Burneikis & Izabela Shekaite Литва
129  Alessio Ciaffaroni & Martina Gargano Италия
131  Ionut Ciubotariu & Alina Florentina Boros Румъния
131  Maksim Elfimov & Violetta Dzenik Русия
131  Gleb Mishin & Aleksandra Piskulina Русия
131  Dimitar Stefanin & Ksenija Lakusic Черна гора
135  Glenn Feddema & Maïte Verheyden Холандия
136  Sander Häkkinen & Jeva Skarlet Естония
136  Rodion Lezhnev & Lyubov Savrova Русия
136  Pitt Alexander Wibawa & Natalia Horvathova Швейцария
139  Eduard Graf & Veronika Arlyuk Русия
139  David Merenguer Torres & Sigrid Merenguer Torres Испания
141  Elisey Belyaev & Alena Fedonina Русия
141  Luca Fumagalli & Gloria Rinaldi Италия
141  Kazuki Sugawara & Sakura Mitsuhashi Япония
144  Sergey Fomin & Ekaterina Mikhaleva Русия
144  Aleksandr Gusarevich & Kristina Martirosova Украйна
144  David Iordanescu & Borcila Ciarnau Timeea Румъния
144  Alon Mugerman & Tal Kogan Израел
148  Kende Soma Horváth & Laura Karcagi Унгария
148  Oleg Shvaga & Adelya Pizhovska Украйна
150  Ryuta Ebihara & Maika Morita Япония
150  Krystian Kazanowski & Angela Kazanowski Канада
150  Dominik Kirchniawy & Sina Seidel Германия
150  Maurycy Szmit & Wiktoria Rutkowska Полша
150  Orest Turkevych & Andriana Turkevych Украйна
155  Arthur Ankerstein & Vivien Kreiter Германия
155  Georgian Alin Ion & Elena Micu Румъния
157  Xin Ding & Qing Yu Ma Китай
157  Wladimir Piskun & Ingrid Disput Германия
159  Maksim Boychenko & Mariya Berezhnaya Русия
159  Danila Dudin & Mariya Mikhaylova Русия
159  Kento Ebihara & Natsumi Tokuno Япония
159  Dastan Kairatuly & Alima Niyazbekova Казакстан
159  Mikola Koval & Iryna Polischuk Украйна
159  Kevin Morales & Elina Khotinskaya САЩ
159  Ziga Tantegel & Nusa Crnko Словения
166  John Nordberg & Felicia Taube Швеция
167  Tobias Fladby & Rikke Lund Норвегия
167  Daniel Banner Nielsen & Kamilla Koue-mortensen Дания
167  Daniel Schafei & Karolina Gaar Германия
167  Christian Skibsrud & Sussen Hoen-Vestrheim Норвегия
171  Daniil Arutyunov & Darya Gerenchuk Русия
171  Dimitri Babenko & Jessica Derr Германия
171  Mario D'ambrosio & Antonella D'ambrosio Италия
171  Yannik Decker & Lea Baier Германия
171  Thomas Doodkorte & Kelly Basoski Холандия
171  Florian Fürll & Marie Charlott Wurmisch Германия
171  Nikita Milchenko & Mariya Porokhina Русия
171  Mircea Constantin Oanes & Ana-Maria Mititelu Румъния
171  Dias Sartbaev & Nataliya Kuzhel Казакстан
171  Anton Smuk & Siri Sandberg Швеция
171  Christian Wenzel & Maria Gloszat Германия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}