Results from German Open Championships 2017 - GOC Juveniles II Standard 11 август 2017 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

German Open Championships 2017
Германия - Stuttgart 08 август 2017 г.

GOC Juveniles II Standard 11 август 2017 г.

Финал

1  Maksim Tereshin & Ulyana Zelikovskaya Русия
2  Kipras Kura & Morta Batutyte Литва
3  Andrej Starikov & Arina Gladkih Русия
4  Alexandru Vatafu & Dea Floriana Ciuca Румъния
5  Victor Eduard Pislaru & Georgiana Maria Mihalache Румъния
6  Razvan Zaharia & Ana Maria Tarzianu Румъния
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Alex Rusu & Maya Rusu Румъния
8  Alexandru Stefan Padurariu & Anastasia Herman Румъния
9  Bogdan Ursoi & Arina Romanenco Румъния
10  Nikita Hilman & Anastasiya Arhipova Русия
10  Nikita Kulpin & Kseniya Pecheritsina Русия
10  Andrej Zharkov & Anastasiya Petrova Русия

Четвъртфинал

13  Angel Sebastian Tufa & Sofia Elena Pandelea Румъния
14  Roman Samsonov & Mariya Mulyukina Русия
15  Mateusz Stawowy & Sara Silva Полша
16  Timofej Kostenko & Varvara Eremina Русия
17  Andrij Nikitonok & Katerina Dyachuk Украйна
17  Georgij Skorikov & Liliya Hakimova Русия
17  Albert Gabriel Sovar & Bianca Teodora Florescu Румъния
20  Patriks Pauls Klaperis & Marija Golubeva Латвия
21  Arti Aavik & Milana Maasik Латвия
21  Alisher Raimzhanov & Kamilla Mirzahmedova Казакстан
23  Alexandr Scoarta & Alexandra Ciorba Румъния
24  Vladimir Vyrleev & Mariya Proshletsova Русия

2-ри кръг (топ 50)

25  Aleksej Ostrovskij & Ekaterina Kostikova Русия
25  Bogdan Ioan Pop & Mara Lechintan Румъния
27  Mihail Paradeev & Sabina Azizova Казакстан
27  Robert Paul Petrea & Delia Stefania Onofrei Румъния
27  Rares Andrei Pleasa & Cezara Maria Duca Румъния
30  Igor Ivash & Mariya Chasnyk Беларус
30  Volodimir Kolchintsev & Nadìya Anreeva Украйна
30  Valentin Novikov & Mariya Gorbach Украйна
33  Aleksandr Hvan & Kira Pak Казакстан
34  Yaroslav Stoma & Sofya Bitter Русия
35  Egor Polscin & Paula Rosca Румъния
36  David Stefan Dumitrescu & Stefania Mihaela Stanciu Румъния
36  Mihail Lapturov & Darya Tishkova Русия
38  Stefan Ciucu & Maria Bianca Iliescu Румъния
39  Nick Mogilevskis & Arina Ulfovich Германия
40  Laszlo Annus & Hanna Kamilla Benyi Унгария
40  Florin Mathe & Alexandra Maria Fort Румъния
42  Danila Fedulov & Vladislava Sizova Русия
42  Nikolaj Gutsol & Meida Kybartaite Литва
44  David Parsegyan & Evelina Husnullina Русия
45  Maximilian Bier & Laura Massold Германия
45  Martin Makarov & Keiri Semre Естония
45  Shenghang Sun & Xinmiao Tian Китай
48  Yigit Segmen Akgul & Basak Okyay Турция
48  Nikita Shchurov & Angelina Ignatyeva Русия
50  Arturs Hugo Strokss & Elizabete Peksena Латвия

1-ви кръг (топ 62)

51  Tadhg Woods & Mia Jameson Ирландия
52  Alexander Kuzmichenko & Anna Boos Германия
53  Leon Kuhn & Dilara Karolina Zezelj Германия
54  Roberts Ceimers & Amanda Aksenoka Латвия
55  Kyrylo Avtushko & Chiara Rapino Германия
56  Jayden Guan-Xu Chen & Chih-Hsien Chou Китай
57  Krisztián Juhász Gábor & Johanna Kocsis Унгария
58  Daniel Pineker & Evita Badt Германия
58  Arjan Steurer & Aroa Martin Швейцария
58  Adam Breki Tryggvason & Eva Karen Olafsdottir Исландия
61  Savva Pozidis & Dominica Jakusewitsch Германия
62  Christian Walter & Naomi Sofia Popescu Румъния
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}