Results from Russian Open Dancesport Championships - 2021 - BC Amateur Latin 18 октомври 2021 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
Научи повече как да advertise your product при нас

Russian Open Dancesport Championships - 2021
Русия - Krasnogorsk 18 октомври 2021 г.

BC Amateur Latin 18 октомври 2021 г.

Финал

1  Andrey Gusev & Vera Bondareva Финландия
2  Anton Aldaev & Natalya Polukhina Русия
3  Semen Khrzhanovskiy & Elizaveta Lykhina Русия
4  Maksim Elfimov & Evgeniya Churikova Русия
5  Aleksey Dolgushin & Kseniya Pyatakhina Русия
6  Egor Petrov & Darya Petrova Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Aleksandr Rodygin & Aleksandra Chinenkova Русия
8  Oleg Chzhen & Alina Ageeva Русия
9  Artem Semerenko & Valeriya Kachalko Русия
10  Aleksandr Lillo & Margarita Khamzaeva Русия
11  Maksim Pavlov & Aleksandra Kuznetsova Русия
12  Nikolai Mikadze & Anna Argun Русия

Четвъртфинал

13  Evgeniy Nikolaev & Ekaterina Isakova Русия
14  Egor Kulikov & Viktoriya Puchina Русия
14  Matvey Shevelev & Vitalina Gigashvili Русия
16  Aleksandr Kurennoj & Ekaterina Olejnik Русия
17  Yakov Predko & Anastasia Belova Русия
18  Egor Filev & Anna Bogatischeva Русия
19  Aleksey Nikolaenko & Sofya Prudnikova Русия
20  Nikita Ladyzhenskij & Angelina Nedbaylo Русия
20  Maksim Lozitskiy & Veronika Polyushkina Русия
20  Evgeniy Nikitin & Margarita Yurlova Русия
23  Aleksey Kapusta & Viktoriya Terehova Русия
24  Matvej Korneev & Polina Astakhova Русия

4-ти кръг (топ 48)

25  Valentin Kosmachev & Alena Kochengina Русия
26  Andrej Ivanov & Anastasiya Konyukhova Русия
27  Mikhail Kolosov & Elina Semka Русия
28  Ilya Agafonov & Margarita Ryapisova Русия
28  Timur Temirbekov & Yana Rozhnova Русия
30  Evgeniy Igumnov & Ekaterina Sirotyuk Русия
30  Artem Semenov & Mariya Malikova Русия
32  Egor Prygunov & Sofya Miheeva Русия
33  Futsiao Pan & Sima Kumar Русия
34  Andrey Proskurkin & Polina Dek Русия
34  Pavel Vikulin & Anastasia Kibis Русия
36  Nikita Urchev & Anna Merkureva Русия
37  Sergey Bykovskiy & Ulyana Zhukova Русия
37  Nikita Khripunov & Darina Chukina Русия
37  Kirill Silivanov & Vlada Pehtereva Русия
40  Nikita Bocharov & Mariya Slobodchik Русия
40  Nikita Degtev & Anastasiya Pushakova Русия
40  Nikita Kostalev & Elena Radaeva Русия
43  Ivan Belan & Elizaveta Vaganova Русия
43  Anton Burhanov & Anastasiya Kolgina Русия
43  Konstantin Kaftan & Lyubov Ahmetchina Русия
46  Andrey Chumachenko & Maria Titova Италия
46  Andrey Pogiba & Nikolya Mariya Shchebetenko Русия
48  Maksim Karanov & Darya Egorushkina Русия

3-ти кръг (топ 91)

49  Nikita Bazanov & Anastasiya Anishina Русия
49  Vladislav Karbaev & Darya Chechel Русия
49  Vitaliy Nesterov & Irina Yudina Русия
49  Egor Runovskij & Alena Soboleva Русия
53  Timur Bakaev & Ekaterina Pozhidaeva Русия
53  Adel Galimov & Adriana Efimova Русия
53  Yurij Shchegolevatyh & Polina Klimenko Русия
53  Vage Smbatyan & Arina Sitnikova Русия
57  Nikolay Kogut & Anastasiya Nesterova Русия
58  Daniil Logvinov & Anastasiya Gonchar Русия
59  Dmitriy Morozov & Zlata Tsybakova Русия
59  Vladislav Solovev & Ekaterina Stolyar Русия
59  Vladislav Volobuev & Polina Tsareva Русия
62  Pavel Lysyy & Yana Lvova Русия
62  Sergey Plotnikov & Alina Chayka Русия
64  Ilya Kostyunin & Ekaterina Okladnova Русия
64  Andrej Kravchenko & Anastasiya Pozhidaeva Русия
64  Danil Loshkov & Elizaveta Logacheva Русия
64  Yan Smagin & Darya Kondakova Русия
68  Yaroslav Sherenkov & Marina Tsylina Русия
68  Maksim Tsenbalov & Anna Yarmak Русия
70  Yaroslav Govorukhin & Milana Mardanova Русия
70  Nazar Khusnutdinov & Valeriya Hrushkova Русия
72  Maksim Balyabkin & Irina Igolkina Русия
72  Sergej Buranov & Margarita Doronina Русия
72  Roman Cheshuin & Viktoriya Molodtsova Русия
72  Dmitriy Dumchikov & Arina Ivanchuk Русия
72  Nikita Kopylov & Alina Krylova Русия
77  Grigorij Savenkov & Tatyana Pryadko Русия
77  Andrej Serpov & Anna Kondrashova Русия
79  Andrey Astafurov & Valeriya Kuzmiceva Русия
79  Andrey Bozhok & Mariya Gnevusheva Русия
79  Alexey Korolev & Elena Dnischenko Русия
79  Aleksandr Nabiev & Mariya Tretinikova Русия
79  Elisey Osipov & Alena Semenova Русия
79  Marat Zhumabekov & Anna Kudryavtseva Русия
85  Kirill Agishev & Anastasia Martirosova Русия
85  Pavel Vasilyak & Veronika Felk Русия
87  Vadim Golokoz & Kamilla Shangireeva Русия
87  Sergey Kolmykov & Kseniya Lytaeva Русия
87  Vasiliy Kvatov & Anastasiya Krasnobortseva Русия
87  Evgeni Smirnov & Anastasiya Klimkova Русия
91  Aleksandr Samohin & Kaj Tszya Русия

2-ри кръг (топ 158)

92  David Egishyan & Eva Goldfeld Русия
92  Vadim Ermakov & Valeriya Vizirenko Русия
92  Igor Startsev & Alexandra Startseva Русия
95  Daniil Khalzov & Alisa Pezina Русия
95  Vadim Otmakhov & Sofya Sidorova Русия
97  Evgeniy Denisov & Lyudmila Vashunina Русия
97  Daniil Dmitriev & Polina Kudryashova Русия
97  Emil Khalikov & Luiza Yusupova Русия
97  Artem Morozov & Darya Markina Русия
101  Ruslan Kabirov & Irina Matushkina Русия
101  Roman Korolkov & Alina Litvinova Русия
101  Èldar Perevalov & Aleksandrina Satirova Русия
101  Aleksandr Rulev & Diana Lyapunova Русия
101  Igor Ryabchenko & Ekaterina Rejvah Русия
106  Daniil Korshunov & Varvara Makova Русия
107  Matvey Bykov & Sofiya Borisenko Русия
107  Ivan Fokin & Darya Gulevich Русия
107  Dmitriy Zaretskiy & Anastasiya Vakhrusheva Русия
110  Egor Kostromin & Anna Selezneva Русия
110  Anatoliy Pervushin & Aleksandra Vinnikova Русия
112  Daniil Karpov & Arina Sukhinina Русия
112  Evgeniy Matvienko & Sofya Nesudimova Русия
112  Vladislav Valuev & Elizaveta Peregudova Русия
115  Sergej Bystritskij & Eva Belokrylova Русия
115  Pavel Kraynov & Anastasiya Tkachenko Русия
115  Aleksandr Osipov & Sandaara Danilova Русия
118  Yaroslav Chaplygin & Mariya Neverovich Русия
118  Oleg Kovalev & Darya Arbatskaya Русия
118  Aleksey Milyutin & Gulnara Yakubova Русия
118  Viktor Povolotskiy & Elena Natacheeva Русия
118  Ivan Satin & Anastasiya Elizarova Русия
123  Aleksandr Shapovalov & Elizaveta Spiridonova Русия
124  Vitaliy Arzanov & Angelina Melnikova Русия
124  Daniil Golyshev & Kseniya Karpova Русия
124  Leon Romanov & Elena Semenova Русия
124  Egor Tarasov & Mariya Bogatova Русия
128  Ignat Belyaev & Anna Lukyantseva Русия
128  Pavel Konovalov & Nadezhda Dokukina Русия
128  Sergey Muraviev & Evangelina Skvortsova Русия
128  Aleksej Shichkin & Darya Kretinina Русия
132  Samir Askerov & Anzhelika Grigorevskaya Русия
132  Vladislav Germanov & Darya Sokolovskaya Русия
134  Nikolaj Kapustin & Anastasiya Martines Русия
134  Ilya Lugovoj & Anastasiya Svintsitskaya Русия
134  Semen Reshchikov & Kseniya Semakina Русия
137  Vladimir Giginejshvili & Mona Ajrapetyan Русия
137  Sergey Khristolyubov & Arina Kuzmicheva Русия
137  Vyacheslav Sergeev & Polina Starshinova Русия
140  Artem Shchelokov & Svetlana Maznitsa Русия
140  Egor Solovev & Ekaterina Sorokina Русия
142  Sergey Kovalev & Darya Vedernikova Русия
142  Danil Pahomov & Sofiya Demidova Русия
142  Sergej Shatilov & Mariya Shmeleva Русия
145  Zakhar Silyutin & Yuliya Yusenhan Русия
145  Vladimir Turmachev & Yana Turchakova Русия
145  Dmitriy Volodin & Ekaterina Vakulenko Русия
148  Maksim Makarov & Mariya Molchanova Русия
148  Evgeniy Zverev & Mariya Korobova Русия
150  Sergej Lezhenin & Alina Slobodkina Русия
150  Denis Lykov & Anastasiya Stremina Русия
150  Roman Semenchuk & Alisa Tihomirova Русия
150  Vladislav Tereshonok & Mariya Prohorova Русия
150  Ilya Trifonov & Aleksandra Shirenshchikova Русия
156  Valentin Kasilov & Margarita Shaymordanova Русия
156  Konstantin Kotenev & Kseniya Feskova Русия
156  Aleksej Ushakov & Zlata Repkina Русия
159  Vladislav Misevich & Sofiya Borshch Русия

1-ви кръг (топ 159)

150  Aleksej Bushuev & Kseniya Litovkina Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}