Results from Transylvanian Grand Prix 2018 - WDSF World Championship Junior II Standard 03 ноември 2018 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

Transylvanian Grand Prix 2018
Румъния - Sibiu 03 ноември 2018 г.

WDSF World Championship Junior II Standard 03 ноември 2018 г.

Финал

1  Yaroslav Kiselev & Sofiya Filipchuk Русия
2  Egor Perepelitsyn & Mariya Barykina Русия
3  Razvan George Batranu & Ana Maria Dica Румъния
4  Philipp Vovk & Angelina Gensrich Германия
5  Mihail Vinokurov & Majya Spirina Русия
6  Riccardo Perretta & Eleonora Petronilli Италия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Denis Boyko & Oleksandra Nonko Украйна
7  Justas Gedgaudas & Aine Rutkauskaite Литва
9  David Jenner & Elisabeth Tuigunov Германия
10  Maksim Zhilenkov & Arina Molochnikova Казакстан
11  Kristóf Kis Tamás & Mária Nagyová Словакия
11  Hristian Vaglyarov & Viktoria Petrova България

Четвъртфинал

13  Andreas Lepiste & Sofia Dzevulskaja Естония
13  Dumitru Sardari & Felicia Lungu Молдова
13  Alexandru Andrei Vatamaniuc & Ioana Daiana Stanciu Румъния
13  Sevastyan Zolotov & Irina Komar Беларус
17  Istvan Urban & Lilla Urban Унгария
18  Rostislav Glovatskij & Yuliya Chefanova Украйна
19  Tomasz Ruszkowski & Julia Mozdyniewicz Полша
20  Nikita Nikitin & Natali Moraru Русия
21  Arturs Biele & Marija Elizabete Kravcuka Латвия
21  Ratmir Vasilev & Amina Dauletkalieva Казакстан
23  Mihkel Jantson & Alexandra Skvortsova Естония
23  Jaroslav Jesensky & Simona Pavlovicova Словакия
25  Kacper Raputa & Wiktoria Tylek Полша

2-ри кръг (топ 48)

26  Oliver Los Chovanec & Tina Sachova Чехия
26  Ziyuan Shu & Xinyue Liang Китай
28  Jakov Bjelac & Magdalena Vidas Хърватска
28  Aurimas Meska & Gabija Lapseviciute Литва
30  Idan Atias & Moran Moshe Израел
31  Gustavs Bergmanis & Helma Viksna Латвия
31  Roy Kricheli & Mariya Ryabushkina Австрия
33  Ivan Prakhau & Katsiaryna Satskevich Беларус
34  Kam Ho Sin & Jerry Lee Хонг Конг
35  Daniel Boruvka & Barbora Boruvkova Чехия
36  Alessandro Laineri & Ginevra Nanni Италия
37  Dennis Gluskin & Anna Perzan Канада
37  Karoly Peter Kovacs-Kalic & Liliana Farkas Унгария
39  Guilherme Rodrigues & Marta Coelho Португалия
40  Yigit Alemdaroglu & Nehir Polat Турция
41  Robert Mihal Cambei & Tatiana Gonzalez Contreras Испания
42  Franco Marinovic & Hana Grahovac Хърватска
42  Adrian Romanowski & Rebekka Yr Arnadottir Исландия
44  Ariel Zaidman & Eden Zaltsman Латвия
45  Masaki Kinoshita & Marino Kataoka Япония
46  Lassi Kokkonen & Saaga Bruun Финландия
46  Žan Stajan & Ana Stajan Словения
46  Tilo Wiese & Jale Zinser Швейцария

1-ви кръг (топ 66)

49  Tobias Skandov Hansen & Astrid Mayer Дания
49  Mitchell Hayutt & Sophia Levit САЩ
49  Rhys Oakley & Lilly Taylor Австралия
52  Thomas Zinger & Sarah Stolarsky Канада
53  Daniel Lavrukhin & Amy Boyle Ирландия
53  Soma Yamamoto & Marina Miki Япония
56  Luke Walsh & Hayleigh Millar Ирландия
57  Kenny Rey & Doreen Amami Франция
58  Nikos Karoglou & Polivia Mosxou Гърция
59  Venelin Venkov & Borislava Nankova България
60  Christian Mayrhofer & Petra Mayrhofer Австрия
61  Samet Canturk & Mine Irmak Selek Турция
61  Nikola Popovic & Andrea Savanovic Сърбия
63  Thomas Valkner & Pia Lauritzen Норвегия
64  Vladimir Gubica & Natasa Kosanovic Сърбия
64  Dimitar Trajkovski & Zorica Simjanovska Румъния
66  Eduardo Caetano & Beatriz Constantino Португалия
66  Max Glabe & Oline Blavik Lindaas Норвегия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}