Results from WDC AL Open World Championships 2018 - Open World U12 Juvenile Ballroom 06 декември 2018 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

WDC AL Open World Championships 2018
Франция - Paris 06 декември 2018 г.

Open World U12 Juvenile Ballroom 06 декември 2018 г.

Финал

1  Nikolay Putilin & Anastasiya Zhaglina Украйна
2  Oleksandr Kostenko & Olena Synenko Украйна
3  Roman Manzyukov & Oleksandra Savchuk Украйна
4  Matvej Didenko & Stefaniya Shlinchak Украйна
5  Artem Girdo & Valeriya Komogorova Русия
6  Daniil Samohin & Elizaveta Oliynik Украйна
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Joshua Bonici & Elizaveta Chelnakova Русия
8  Aleksej Smirnov & Valeriya Pernerovskaya Украйна
9  Marcus Egstrand & Kaya Vinther Дания
10  Keane Scerri De Carlo & Kerry Sui Северна Ирландия
11  Nikita Parhomenko & Aleksandra Yarmolyuk Украйна
12  Ilya Arhangelskij & Sofya Purgina Русия

Четвъртфинал

13  Yurij Demyanenko & Vladislava Golub Украйна
13  Leo Kolmykov & Daria Andreyev САЩ
15  Maksim Lashchenko & Marta Tyutyunnik Украйна
15  Denis Machek & Karina Skiba Украйна
15  Mikita Pìshij & Polina Lebed Украйна
18  Vladislav Ganyuk & Polina Galuzinska Украйна
19  Sverrir-Thor Ragnarsson & Agusta Rut Andradottir Исландия
19  Svyatoslav Stupkin & Veronika Parfenova Украйна
21  Nazar Vigovskij & Polina Besedina Украйна
22  Arseniy Chernoluckiy & Diana Krachkovskaya Украйна
22  Artem Tkachenko & Alina Krivenko Украйна
24  Viktor Yeroshenko & Anna Chuprun Украйна
25  Bronislav Zhigadlo & Varvara Perepelkina Русия
26  Daniel Novikov & Mishella Vishnevskiy САЩ
27  Konstyantin Zatula & Darya Miroshnichenko Украйна

2-ри кръг (топ 47)

28  Danil Bayurko & Anastasiya Afonina Украйна
28  Demid Novatskij & Mariya Omelchuk Украйна
30  Artem Vasin & Veronika Tverda Украйна
31  Oleksandr Ilyinov & Ilona Pyanyuk Молдова
32  Rostik Klyashtornyj & Kira Yuhimenko Украйна
33  Gudjon Erik Oskarsson & Eva Karen Olafsdottir Исландия
33  Ilia Vasilyev & Elizaveta Khoba Русия
33  Boris Vinnik & Alìna Yatsishin Украйна
36  Andrew Timchenko & Barbara Smodleva Канада
36  Ivan Timchenko & Darya Maksimenko Украйна
39  Aleksandr Afanasev & Mariya-Nikol Bêlogrodska Украйна
39  Savelij Kovalev & Yaroslava Krasnozhon Украйна
41  Evan Holmes & Lili Crane Англия
42  Mica Petit & Dayana Desvennes Франция
43  Jake Berg & Anna Talis САЩ
44  Chengming Liu & Xiangjun Wu Китай
45  Emil Diatlovic & Thoranna Sturludottir Исландия
45  Maksim Ribkìn & Zlata Markiv Украйна
47  Fergus Woolaway & Kinga Kurek Англия
48  Gleb Lukichev & Valeriya Matveeva Русия

1-ви кръг (топ 58)

49  Birgir Hrafn Kjartansson & Hulda Margret Ragnarsdottir Исландия
50  Thordur Hugo Bjornsson & Erika Osk Hrannarsdottir Англия
51  Alon Port & Lia Groner Италия
51  Mark Roshchin & Daria Efremova Русия
53  Ivan Martynenko & Leysan Sultanbekova САЩ
54  Maxim Martynov & Alina Gridneva Русия
56  Timéo Fabrici & Clara Janicki Франция
56  Andrew Pavlyk & Melaniya Sydor САЩ
58  Hilmar Ingi Árnason & Katrín Klara Ásgeirsdóttir Исландия
58  Alexander Fannar Hallson Reyndal & Ásdís Yrja Hansdóttir Исландия
60  Danilo Pshono & Veronìka Zuênko Украйна
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}