Results from WDC AL Open World Championships 2018 - Open World U12 Juvenile Latin 07 декември 2018 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

WDC AL Open World Championships 2018
Франция - Paris 06 декември 2018 г.

Open World U12 Juvenile Latin 07 декември 2018 г.

Финал

1  Alexander Kovalev & Alisa Volper Русия
2  Daniel Novikov & Mishella Vishnevskiy САЩ
3  Joshua Bonici & Elizaveta Chelnakova Русия
4  Nikita Parhomenko & Aleksandra Yarmolyuk Украйна
5  Leo Kolmykov & Daria Andreyev САЩ
6  Antonio Esposito & Maria Rosaria Dal Monte Италия
7  Keane Scerri De Carlo & Kerry Sui Северна Ирландия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

8  Stanislav Grigorenko & Veronika Medvedeva Украйна
9  Alex Zheng & Alexa Sosna САЩ
10  Junior Rodriguez & Grazia Luongo Италия
10  Aleksej Smirnov & Valeriya Pernerovskaya Украйна
10  Danilo Steshenko & Karyna Kravchenko Украйна
13  Matvej Didenko & Stefaniya Shlinchak Украйна

Четвъртфинал

14  Mihail Koval & Polina Moroz Украйна
15  Mikita Pìshij & Polina Lebed Украйна
15  Nikolay Putilin & Anastasiya Zhaglina Украйна
17  Artem Girdo & Valeriya Komogorova Русия
17  Erkebulan Nurakhmetov & Zhansaya Zhangaomir Казакстан
19  Nazar Vigovskij & Polina Besedina Украйна
20  Chengming Liu & Xiangjun Wu Китай
21  Martim Caturra & Luna Pires Aldeias Португалия
22  Yurij Demyanenko & Vladislava Golub Украйна
23  Alon Port & Lia Groner Италия
24  Evan Holmes & Lili Crane Англия

3-ти кръг (топ 36)

25  Vladislav Ganyuk & Polina Galuzinska Украйна
25  Roman Manzyukov & Oleksandra Savchuk Украйна
25  Viktor Yeroshenko & Anna Chuprun Украйна
28  Sverrir-Thor Ragnarsson & Agusta Rut Andradottir Исландия
29  Oleksandr Kostenko & Olena Synenko Украйна
29  Konstyantin Zatula & Darya Miroshnichenko Украйна
31  Justin Lujan & Julia Zilman САЩ
31  Demid Novatskij & Mariya Omelchuk Украйна
33  Gudjon Erik Oskarsson & Eva Karen Olafsdottir Исландия
34  Mark Roshchin & Daria Efremova Русия
35  Ilya Arhangelskij & Sofya Purgina Русия
35  Marcus Egstrand & Kaya Vinther Дания

2-ри кръг (топ 52)

37  Denis Machek & Karina Skiba Украйна
38  Oleksandr Ilyinov & Ilona Pyanyuk Молдова
39  Maksim Ribkìn & Zlata Markiv Украйна
39  Daniil Samohin & Elizaveta Oliynik Украйна
39  Artem Vasin & Veronika Tverda Украйна
39  Tianqi Zhang & Yuzhu Bai Китай
43  Danil Bayurko & Anastasiya Afonina Украйна
43  Savelij Kovalev & Yaroslava Krasnozhon Украйна
43  Nikita Paseukin & Kristina Alyusova Испания
43  Boris Vinnik & Alìna Yatsishin Украйна
47  Jake Berg & Anna Talis САЩ
48  Arseniy Chernoluckiy & Diana Krachkovskaya Украйна
48  Ivan Martynenko & Leysan Sultanbekova САЩ
48  Mica Petit & Dayana Desvennes Франция
48  Bronislav Zhigadlo & Varvara Perepelkina Русия
52  Joseph Robusto & Alissa Joly САЩ

1-ви кръг (топ 64)

53  Andrew Timchenko & Barbara Smodleva Канада
55  Andrew Pavlyk & Melaniya Sydor САЩ
55  Artem Tkachenko & Alina Krivenko Украйна
57  Ivan Timchenko & Darya Maksimenko Украйна
58  Thordur Hugo Bjornsson & Erika Osk Hrannarsdottir Англия
59  Emil Diatlovic & Thoranna Sturludottir Исландия
59  Timéo Fabrici & Clara Janicki Франция
61  Artem Gurko & Eva Bespalova Украйна
61  Birgir Hrafn Kjartansson & Hulda Margret Ragnarsdottir Исландия
63  Maxim Martynov & Alina Gridneva Русия
65  Hilmar Ingi Árnason & Katrín Klara Ásgeirsdóttir Исландия
66  Alexander Fannar Hallson Reyndal & Ásdís Yrja Hansdóttir Исландия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}