Results from Tallinn International Open Cup 2009 - IDSF International Open Standard 29 ноември 2009 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
Научи повече как да advertise your product при нас

Tallinn International Open Cup 2009
Естония - Tallinn 28 ноември 2009 г.

IDSF International Open Standard 29 ноември 2009 г.

Финал

1  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Италия
2  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Русия
3  Petr Kashinski & Ilyana Sakal Русия
4  Andrei Filippov & Anastasia Tarlykova Русия
5  Simone Carabellese & Lucia Cafagna Италия
6  Sami Vainionpää & Merje Styff Финландия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  [23] Victor Presnetsov & Vera Nam Русия
7  [23] Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Русия
9  [21] Anton Nedotsukov & Maria Mitrokhina Русия
10  [18] Alessandro Lippi & Giada Carabellese Италия
11  [17] Alari Liiv & Baile Orb Естония
12  [16] Ronalds Abols & Santa Vitenberga Латвия

Четвъртфинал

13  [32] Pavel Novikov & Karolina Iwanowicz Полша
14  [26] Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Финландия
15  [24] Andres Liiv & Kristin Vaha Естония
16  [16] Gundars Kalnins & Madara Freiberga Латвия
17  [14] Jüri Kagan & Claudia Ketonen Финландия
18  [7] Artturi Seppanen & Heidi-maria Panula Финландия
19  [6] Andreas Roosson & Epp Mäekivi Естония
20  [4] Peteris Lapins & Paula Makarova-makaronoka Латвия
21  [3] Anssi Heikkilä & Jenni Koskinen Финландия
21  [3] Sergey Ternovskikh & Tatiana Irikhina Русия
23  [2] Argo Oblikas & Maria Abel Естония
24  [1] Evgeniy Lazarev & Aleksandra Sytina Русия

2-ри кръг (топ 36)

25  [38] Yuriy Simachev & Anastasia Klokotova Русия
26  [33] Matiss Grasmanis & Jelena Tarana Латвия
26  [33] Rolands Trencis & Alina Klonova Латвия
28  [32] Karl Rasmussen & Charlotta Lundberg Швеция
28  [32] Sergey Zorin & Aleksandra Denisevich Русия
30  [21] Karl Andres Saul & Gerli Vinkel Естония
31  [15] Daniels Belugins & Marija Mihailova Латвия
32  [13] Koit-Georg Peterson & Grete Papp Естония
33  [11] Igor Nikolaev & Anna Shorina Русия
34  [8] Jurijs Belezjaks & Evelina Valaine Латвия
34  [8] Artur Lubin & Birgit Usin Естония
36  [6] Maksim Zhemchuzhnikov & Mariya Zhemchuzhnikova Русия

1-ви кръг (топ 60)

37  [22] Tanel Merigan & Kadri Kütt Естония
38  [21] Ivan Orekhov & Polina Lialina Русия
39  [17] Joosep Sonajalg & Silvia Laiv Естония
40  [15] Tanel Kobrusepp & Carinee Meer Естония
41  [12] Samuli Pietiläinen & Suvi Kurikka Финландия
42  [11] Erik Raikkerus & Kristiine Volt Естония
43  [8] Karl Erik Elmet & Raili Ever Естония
44  [7] Janis Danovskis & Ance Bulava Латвия
45  [6] Joona Heikkila & Janita Heikkila Финландия
45  [6] Maris Loja & Diana Stepanova Латвия
45  [6] Olli Syrjälä & Nina Back Финландия
48  [5] Ansis Silenieks & Laura Vebere Латвия
49  [3] Andrey Drachkov & Ekaterina Mikhaylova Русия
49  [3] Mihkel Poslin & Silvia Selin Естония
49  [3] Edgars Silovs & Marina Clenova Латвия
52  [1] Ken Sade & Egle Vene Естония
53  Kiel De Buisson & Anngret Sisask Нова Зеландия
53  Gediminas Jürjo & Kati Kümnik Естония
53  Jaak Kirsipuu & Ene Tulp Естония
53  Mikael Malila & Aini Minkkinen Финландия
53  Vaino Miil & Kaia Linkberg Естония
53  Yakov Mikhaylov & Anna Bukina Русия
53  Petr Shmelev & Julia Krivosheeva Русия
53  Helmet Toots & Gina Narits Естония
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}